gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çalmak

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasında birşeyler çalan kimse, hiç ummadığı an kısmet alır, para sıkıntısından kurtulur. Çalınan şey ile de yorumlanır.

Çalmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalgı aleti çalmak

Çalgı aleti çalmak

Rüyada çalgi aletleri çalmak, hayirli haberdir. Onu isiten kimse için de ölüm haberidir. Bazi tabirciler, bir kimse rüyada elinde ney, kaval ve zurna ve benzeri oyun aletlerinden bir sey oldugunu ve parmaklanm onlarin perdelerine koydugunu görse, o kimse Kur'an'i ögrenir. Bahsedilen çalgi aletlerinden birinin kendisine verildigini görse, fitnelerden kurtulur ve takva sahibi birisi olur.
  2. Bateri Çalmak İsteyen Varmı:)

Bateri Çalmak İsteyen Varmı:)

rüyada bateri çalmak rüyada bateri görmek Bateri çalmak isteyenler...Daha ne duruyorsunuz. tıkla
  3. Rüyada para çalmak

Rüyada para çalmak

rüyada para çalınması rüyada para çalmak rüyada para çalmak, çaldırmak, çalınması, çaldığını görmek, çaldırmak görmek, görmek, ne demektir, ne anlama geliyor, tabirleri burada arkadaşlar Rüyada para çalmak ya da parasını çaldırdığını görmek ne alnama geliyor; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'ler. Rüyada para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı...
  4. Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Selam arkadaşlar acaba aranızda Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Ben bu deyimin anlamını çok merak ettim de neler için söylenir bir de örnek verirseniz sevinirim.
  5. etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

Ödev konum ve araştırma yapıyorum :S Etekleri zil çalmak deyimi nasıl açıklayabiliriz ?

Sayfayı Paylaş