gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Cam boyamasıyla neşelenen ev aksesuarları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bir evi dekore ederken,aksesuarlar evin vazgeçilmez birer parçasıdır.Muhakkak bir vazomuz mumluğumuz,küllüğümüz v.s vardır.Olmazsa olmaz çünki.Evin daha hoş ve güzel görünmesini sağlarlar.Şimdi sizlerle paylaşmak istediğim evinizin en güzel yerlerine koyabileceğiniz boyanan cam aksesuarlar..Camın boyanarak eve getirdiği bu güzellik sizler için...

Cam boyamasıyla neşelenen ev aksesuarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde saç boyamanın sırları

evde saç boyamanın sırları

Evde kendi başına saç boyamak çok keyiflidir ancak bazı noktalara dikkat etmezseniz, istemediğiniz sonuçlar elde edebilirsiniz. Saçınızı boyarken hata yapıyorsanız, muhtemelen talimatları doğru uygulamıyorsundur. Belki de doğru boyayı seçememişsinizdir. Renk tonunda kısa süreli değişim yaratan “geçici boyalar” saçınızın rengini boyanın altından gösterir. Amonyak içermeyen boyalar ve kalıcı...
  2. Evde saç boyamanın incelikleri

Evde saç boyamanın incelikleri

kendi saçımı nasıl boyarım Kadınlar saçlarını sürekli değiştiren yegane varlığız sanırım.Kendimden biliyorum saçlarım bir ay aynı durunca batıyor resmen :DSürekli bi boyama tutkusu var içimde nedense.E hal böyle olunca kuaföre para yetiştirmek epeyce zor oluyor:)Ben de evde kendim boyuyorum saçlarımı.Gayet de güzel oluyo valla tekniği bildikten sonra hiç bi problem yok... Siz de kuaföre...
  3. Evde Saç Boyamanın İncelikleri

Evde Saç Boyamanın İncelikleri

Evde saç boyama, evde saç boyama incelikleri, saç boyamanın incelikleri, saç nasıl boyanır hakkında detaylı bilgi alalım. Evde saç boyuyor ve kuaförde ki gibi istediğiniz sonucu alamıyorsanız yazımızı dikkate almanızı öneririz melek'ler. Daha önce hiç kalıcı boya denemediyseniz önce geçici bir boya seçmeniz iyi olacaktır. Böylece beğenmediğiniz bir sonuç aldığınızda geri dönmeniz...
  4. Cam aksesuarlar zerafet katıyor

Cam aksesuarlar zerafet katıyor

Cam dekorasyon ürünleri Dekoratif cam vazolar Cam aksesuarlar özellikle cam orta sehpa modelleri ile uyumlu bir görünüm sağlaamktadır. Renkli cam vazoları kullanarak mekanınızda renkli ve dekoratif bir görünüm yakalayabilirsiniz meleklerim.
  5. Modern Cam Aksesuar Modelleri

Modern Cam Aksesuar Modelleri

Farklı Cam Aksesuar Modelleri En Yeni Cam Aksesuar Modelleri Modern Cam Aksesuar Modelleri Cam aksesuar modelleri sizlerin modern görünümlü ev dekorasyonları evlerinizde oluşturabilmenize yardımcı olmaktadır. Banyo, oturma odaları, salonlarınız ve banyolarınızda birbirinden şık tasarımlar yakalamak amacı ile cam aksesuar modellerinden yararlanabilirsiniz. Renkli cam aksesuar modellerinden...

Sayfayı Paylaş