gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

cam kaplarımızı Nasıl Temizlemeliyiz

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cam gibi : Ateşe dayanıklı cam kaplarınız payreksleriniz deterjan ve su ile yıkadığınızda istediğiniz temizlikte,parlaklıkta olmuyorsa cam kabınızı kaya tuzu ve sirkeyle ovun.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: cam kaplarımızı Nasıl Temizlemeliyiz
    teşekkürler adminim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

emeğine sağlık canım paylaşımın için teşekkürler

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

denicem hayatım..emegıne saglık

cam kaplarımızı Nasıl Temizlemeliyiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takılarımızı nasıl Temizlemeliyiz?

Takılarımızı nasıl Temizlemeliyiz?

gümüş nasıl beyazlatılır beyaz altın sararır mı beyaz altın neden sararır gümüş kararması nasıl önlenir beyazlar Takılarınıza düzenli bakım yapmazsanız ışıltılarını kaybederler. Belli bir zaman sonra matlaşan takılar, deformasyona uğrar, çizilirler. Matlaşan lekelenen takılarınızı sıcak su içine bir miktar deterjan ekleyerek eski bir diş fırçasıyla temizleyin. Hazırladığınız sıcak suya...
  2. Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

cam kapı modelleri sürgülü cam kapı sürgülü modelleri camlı Evinizi daha farklı herkesten daha modern olmasını istiyorsanız bu cam kapıları yaptırabilirsiniz.
  3. Desenli Kapı Camları 2012 modelleri

Desenli Kapı Camları 2012 modelleri

Desenli Kapı Camları Desenli Kapı Camı Modelleri Desenli Kapı Camları 2012 Merhaba Sevgili melek'ler bu sayfamızda 2012 ev dekorasyon ürünleri arasından seçtiğimiz desenli kapı camı modelleri sunmak istiyoruz sizlere. Oda kapılarını yenilemek isteyenler için, bir birinden şık ve göz alıcı desenli kapı camları modelleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.
  4. Aksesuarlarımızı nasıl temizlemeliyiz ?

Aksesuarlarımızı nasıl temizlemeliyiz ?

Melekler mekanının meleklerine merhaba. :) Benim pek çok aksesuarım var, her kadının olduğu gibi. Yalnız bazen bu aksesuarları temizlemekte çekinceler yaşıyorum, yanlış birşey yapmamak için. Herşey ıslak bezle temizlenmez tabi. Lütfen bu sayfaya aksesuarlar nasıl temizlenir, madde madde yazabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler..:)
  5. Halılarımı Nasıl Temizlemeliyim?

Halılarımı Nasıl Temizlemeliyim?

halılarımı nasıl temizleyebilirim halı temizliği nasıl olmalı halı temizliği Sevgili melekler derin temizlikte özellikle halı temizliği kadınların en büyük sorunlarından biridir. Eskiden daha ziyade su ve deterjanla elde yıkanan halılar günümüzde teknolojinini ilerlemesiyle birlikte halı yıkama fabrikalarında temizlenmeye başladı. Elde yıkayan yine var elbet ama günlük hayatın...

Sayfayı Paylaş