cam kırıklıkları toplamak

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında SEVDAARSLAN tarafından paylaşıldı.

1. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN New Member

rüyada cam kırıklarını toplamak rüyada cam kırıkları toplamak kırığı yemek kırıkları görmek
    Rüyamda bir masada eski erkek arkadaşımın arkadaşlarıyla oturmş yemek yerken cam birşeyler kırılıyor ben kırıyorum tam toplarken eski erkek arkadaşımın arkadaşı ben toplarım diyor ve bana yardım ediyor yerden alıp elime koyuyor o anda yanımda eski erkek arkadaşım beliriyor ve bana eskisi gibi sıcak, candan ve ilgili davranıyor hatta öpüyor bile öptükten hemen sonra uyanıyorum

rüya yorumlayabilen varsa yorumlarsa sevinirim şimdiden teşkür ederim

2. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Kayıtsız Kullanıcılar

cam

eski erkek arkadaşınız sizin hakkınızda bazı cinsel konuda işler yapmakta ve erkeke arkadşınız yaptığı işler sizin tarafınızdan bozluyor cam kırıkları asılsız işlerdir... erkek arkadşınızın arkadaşıda erkek arkadşınızla arkadaşı arasında bir sorun var ve o arkadaşı eski erkek arkadaşınızını haksız bulur sizi haklı buluyor ve eski erkek arkadaşınızla bir kaç tartışma gibi sorunlar başlatıyor.. camları toplanması ise eski erkek arkadaşınız sizin hakkınzda cevirdiği bazu işleri kanıtlıyor alnene arkaşına kanıtlıyor ilgi alaka ise tamamen şeytanidir tabi öpücükte.. şehvettir. eğer eski erkek arkadşınızla cinsel anlamda bazı şeyler yaşadıysanız dikkatli olunuz...

cam kırıklıkları toplamak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cam

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakkınız; Pencere, Şişe.)Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine...
  2. Vergi toplamak

Rüyada tahsildar oldugunu gören kimse, zekat ve ösrü ya da havadisten bir sey üzerine ikrah etmeye delalet eder. Bizzat kendisinin tahsildar oldugunu görenin kiymet ve meziyetinin yüce olmasina yahut bir yerde ark açip su geçirmek ve hamam yaptirmak gibi umum ve özel kisilerden izne muhtaç olunan ve bunlara benzer bir sebep üzerine delalet eder.
  3. Toplamak

Dağınık ve birbiriyle uyumsuz şeyleri bir araya toplamak mal biriktirmeye, arzu ve şehvete; Birbirine uygun şeyleru toplamak insanların ortak değerlerinden istifade etmeye delalet eder.Rüyada müteferrik seyleri toplayip bir araya getirmek, arzu ve sehvete ve mal toplamaya kalkismaga isarettir. Birbirine mütenasip olan esyalari toplamak, insanlarin ilim, sünnet ve görüslerinden istifade...
  4. Hayal kırıklıkları

[SIZE="3"]Hayal Kırıklıkları Hepimizin hayatında hayal kırıklıkları vardır... Yaşadığımız büyük hayal kırıklıkları... O korkunç gerçekle yüzleştiğimiz anlar… En çok da ilişkilerimizde yaşadığımız hayal kırıklıkları acıtır canımızı… Ulaşmaya çalıştığın şeyin aslında o şey olmadığını, yıllarını boşa verdiğini anlamak gibi... Bir şarkıyı söylerken birden artık o şarkıyı kimsenin...
  5. Rüyada Fındık Toplamak

Rüyada Fındık Toplamak ne anlama geliyor lütfen rüyamın tabirini yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş