gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Cam silerken düştü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

3. kattan düşen kadın hayatını kaybetti.
    Ümraniye'de evinin camlarını silerken 3. kattan düşen kadın öldü.
    Alemdağ Çatalçeşme Mahallesi 173. Sokak'taki binanın 3. katındaki evinin camlarını silen Naciye Yalçın Akçıl (26), dengesini kaybederek düştü.
    15 günlük evli olduğu öğrenilen Akçıl, olay yerinde öldü. Genç kadının cesedi, incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

AA

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay yazik ya ,, cok üzüldüm ):
    Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun ):

Cokta gencmis daha... dikkat edin kizler dikkat ...

paylasim icin tskler cnm

Cam silerken düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cam silerken..

cam silerken..

cam silerken frikik cam silerken geniş aile pırıl frikik pırıl geniş aile frikikleri kızlarr... çok önemli.. bir yerde okumuştum..az önce uyguladım ve gerçekten doruymuş..camları silerken kovanın içine bulaşık deterjanı sıkın ve silin..ne durulama nede kurulama gerektiriyor..önceden tam 2 kova yapardım önce köpükler sonra durulardım ardındanda iyice kurulardım..ama şimdi tek kova ve tek bez...
  2. Cam

Cam

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakkınız; Pencere, Şişe.)Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Her Şeyi

Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Her Şeyi

Gece örter üstümü Sesim çoğalır su olur Zaman siler her şeyi Geride kalır sesim Birden sen gelirsin aklıma Zaman siler her şeyi
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin

Düş Sokağı Sakinleri - Zaman Siler Demiştin

Birgün sen geçmis zamandın Bense yanında anlamların Gezinirken uzaklarda, akşamlarım Herşey geçer demiştin Geçmeyen şeyler var şarkılarımda Silinmiyor yaşananlar Bir durak var yüreğimde Beklerken hep geciktiğim Sürüklerken beni sana mevsimleri Her kaçış kendini yakalar Kaçamadığın şeyler var şarkılarımda Her aşk bir mavi masal, Anlatılmayan!
  5. side

side

Manavgat'a 7 km uzaklikta olan Side tarihi bir yerlesim merkezidir. Tarihçiler tarafindan I.Ö. 1405'te kuruldugu ifade edilen Side, I.Ö. VI. y.y in yarisindan itibaren, sirasi ile, Lidyalilarin, Perslerin, Iskender'in, Antiogonos'un, Ptolemaioslarin egemenligini tanimistir. I.Ö. 215 ten sonra Suriye Kralligi'nin denetiminde imar edilip bir bilim ve kültür merkezi haline getirilen kent I.Ö....

Sayfayı Paylaş