gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

cam silerken..

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cam silerken frikik cam silerken geniş aile pırıl frikik pırıl geniş aile frikikleri kızlarr...
    çok önemli..
    bir yerde okumuştum..az önce uyguladım ve gerçekten doruymuş..camları silerken kovanın içine bulaşık deterjanı sıkın ve silin..ne durulama nede kurulama gerektiriyor..önceden tam 2 kova yapardım önce köpükler sonra durulardım ardındanda iyice kurulardım..ama şimdi tek kova ve tek bez iş bitti..valla 5 dk ya bittii..hele penlerdeki o lekeleri nasılda çıkarıyor..tertemiz oldu..denemeden buraya yazmak istemedim..az önce denedim ve misler gibi oldu camlarım:D

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: cam silerken..
    kolay gelsın canım :D:D:D emegıne saglık denıcem bunuda camlar deney farelerıne dondu saten:D her seyı denıyorum

3. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ilginç bizde yapalım bundan sonra saol gülü paylaştığın için bizlerlen

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

valla kızlar ben bizzt denedim..hiç durulama kurulama gerektirmiyo..hemde pendeki o lekeler çabuk çıkıyo..

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ay bende hemen deneyeyim:D sağol gülü ellerine sağlık canım

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

cemoşum dene valla..dün sildim pırıl pırıl pirladi:hhh:

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine ve emeğine sağlık bende deneyeyim bari köpük olurda dalga kalır diye koymuyordum senin denemen iyi olmuş canım saol

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

misli canım çok koymuyacan öyle yine köpürsün ama az köpük olacak..yani bulaşık yıkar gibi köpük köpük olmayacak..hemde bezde hiç pis leke felan kalmıyo..pırıl pırılda oluyor..tavsiye ederim:D

9. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

tamam canım saol tavsiyen için yakın zamanda cam silmeyi düşünüyom deneyeceğim inşallah :)

10. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin sagol canimm,deniyecegim

11. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ben zaten hep<öle silerdim gerçektende olmuyo çok temizliyo pendeki lekelere bire bir

12. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

hıh işte bakın tek ben değilmişim esenada öyle siliyomuş..kız cadı önceden niye söylemedin..öyle uğraşıp duruyom kovalarla bezlerle:D

13. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ama ne bilem böle olduğunu çok temiz yapıyo ne durulama ne bişey ben herkes öle siliyo zannediyom

14. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

esena bak kimse bilmiyomuş kıı valla bak öğrenmem çok iyi oldu..camı 5 dk sildim bitti:D

15. asimelek95

asimelek95 Forum Okuru

tavsiyen için saol denicem:)

cam silerken.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cam

Cam

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakkınız; Pencere, Şişe.)Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine...
  2. side

side

Manavgat'a 7 km uzaklikta olan Side tarihi bir yerlesim merkezidir. Tarihçiler tarafindan I.Ö. 1405'te kuruldugu ifade edilen Side, I.Ö. VI. y.y in yarisindan itibaren, sirasi ile, Lidyalilarin, Perslerin, Iskender'in, Antiogonos'un, Ptolemaioslarin egemenligini tanimistir. I.Ö. 215 ten sonra Suriye Kralligi'nin denetiminde imar edilip bir bilim ve kültür merkezi haline getirilen kent I.Ö....
  3. ümit sisiniz

ümit sisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cam silerken düştü

Cam silerken düştü

3. kattan düşen kadın hayatını kaybetti. Ümraniye'de evinin camlarını silerken 3. kattan düşen kadın öldü. Alemdağ Çatalçeşme Mahallesi 173. Sokak'taki binanın 3. katındaki evinin camlarını silen Naciye Yalçın Akçıl (26), dengesini kaybederek düştü. 15 günlük evli olduğu öğrenilen Akçıl, olay yerinde öldü. Genç kadının cesedi, incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. AA
  5. Site Kurallarımız

Site Kurallarımız

KURALLARA UYULMAMASI HALİNDE UYGULANACAK YAPTIRIMLAR (Bkz. Bölüm 1) Madde 1. Sahte hesaplar ve manasız kullanıcı ismi seçenler sistemden silinecektir. (Bkz. Bölüm 2) Madde 2. Bir üyenin, başka bir üyenin profil sayfasına bir sitenin adının tamamını ya da bir bölümünü yazması ve / veya direkt link verilmek suretiyle reklamını yapması durumunda mesajlar silinir, üye uyarılır,...

Sayfayı Paylaş