gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Cam topuklar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

ayakkabı,ayakkabı dünyası,ayakkabı modelleri,ayakkabı modası,ayakkabı modelleri 2011 Yeni moda cam topuk bence hoş duruyorlar siz beğendiniz mi?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Camdan Topuk ne güzel görünüyorlar.. Ama düştüğünü düşünemiyorum tuzla buz olur herhalde:)
    Tuqcem yeşile göz koydum :)

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bende nude olana göz koydum :D:D Al sen yeşili ama dikkat et düşme hahaha camcıda bulamayız sonra

Cam topuklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. topuk çatlakları

topuk çatlakları

ayak topuğu çatlakları ayak topuk çatlakları topuklarındaki çatlaklar çatlak topuk bakımı muhakkak bilenleriniz vardır.. ama ben bilmeyenleri düşünerek sizlerle paylaşmak istedim.. topuğunuzdaki çatlakları azaltmanın hatta gidermenin yolu var. ben kendim yapıyorum gerçekten çok memnunum.. ilk önce ayağınızın dayanabilceği bir sıcaklıkta bir kaba ayaklarınızı koyuyosunuz.. (yaklaşık 1 yarım...
  2. Cam

Cam

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakkınız; Pencere, Şişe.)Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine...
  3. Katlanabilir Topuk

Katlanabilir Topuk

topuğu çıkan ayakkabı İşyerinizdekiler topuğunuzdan çıkan tık tık seslere karşı şikayetçiler mi? Ya da çok yürümenize ve ayakta kalmanıza bağlı olarak topuklu ayakkabınız ayağınızda ağrılar mı yapıyor? O zaman bu katlanabilir topuk çok güzel bir alternatif. Gerektiğinde şık bir topuklu ayakkabı gerektiğinde ayağınızı rahatlatacak düz bir ayakkabı.
  4. ilginç topuklar

ilginç topuklar

ilginç topuklar Bu topuklar bildiklerimizden biraz farklı kızlar :D
  5. Topuk süsleme

Topuk süsleme

Kıyafetlerde olduğu gibi topuklarda da bir zımbalama pullama boncuklama modası var .Bence hoş duruyor çok abartılmadığı sürece işte buyrun !:)

Sayfayı Paylaş