gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çam Yapraklarıyla Mumluk Yapımı (resimli)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mumluk yapımı, değişik mumluk yapımı, dekoratif mumluk yapımı

Sevgili melekler, ev dekorasyonunuzda ufak tefek değişiklikler yapmaya ne dersiniz? Dekorasyonda mumların hoş bir hava kattığını düşünürsek, şöyle şık ve zarif bir mumluk yapabilirsiniz. Gayet basit malzemelerle kısa bir zamanda yapacağınız bu mumluk evinize farklı bir hava getirecektir...

mumluk-1.jpg

Malzemeler:

• Uzun ve geniş bir kadeh
    • Çam yaprakları
    • Mum
    • Yapışıtırıcı sprey

Yapılışı:

Çam yapraklarını bir kağıt üzerine serin.

Yapıştırıcı spreyi yaprakların üzerine sıkın ve fazla bekletmeden kadehlerin üzerine yapıştırın.

Yapraklar kadeh için fazla uzun gelirse, alttan sarkanları makasla kesin.

İşte mumluğunuz hazır!

mumluk-2.jpg

Çam Yapraklarıyla Mumluk Yapımı (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çam Yaprak Arısı (Lophyrus pini)

Çam Yaprak Arısı (Lophyrus pini)

ÇAM YAPRAK ARISI (Lophyrus pini) «Çam yaprak arısı», ormancılar için önemli bir türdür. 6-7 milimetre uzunluğundaki siyah renkli erkeğin, tüy kümesine benzer büyük taraklı duyargaları vardır. Kahvemsi ve sarı - kahverengi dişiler biraz daha iri ve kuvvetli yapılıdır. Bu yaprak arıları çamların iğneleriyle beslenirler. «Erik yaprak arısı», «Bektaşi üzümü yaprak arısı», «Kiraz yaprak arısı»,...
  2. Bardaktan Mumluk Yapımı

Bardaktan Mumluk Yapımı

şeritten gül yapımı mumluk yapımı bardaktan mumluk şeritle gül değişik Nasıl yapılır? Şeffaf kağıttan 3 - 4 cm genişliğinde birer şerit kesip bardakların çevresine yapıştırın. Başka bir renkte şeffaf kağıttan daha dar birer şerit keserek değişik motiflerle süsleyin. Motiflerin yapılışı Şeridi uzunlamasına ikiye katlayıp birer cm aralıkla enlemesine katlamaya devam edin. Kenardan...
  3. Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

pet şişeden bebek yapımı şişelerden bebek yapımı pet şişeden mumluk mumluk kızlar bakın ne buldum.son hali gerçekten çok güzel görünüyo.ben bu el emeklerine çok değer veririm. ayrıdır yeri yanımda bunu görünce oturup denemiştim gerçekten o kadar hoş görünüyoki.. Yapmamız gereken sadece pet şişenin üst kısmını şişenin geri kalan kısmından ayırmak. Bu kesme işlemini yaparken son derece hassas...
  4. Teneke kutudan mumluk yapımı

Teneke kutudan mumluk yapımı

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz. - Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur. - Çivi - Çekiç Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme...
  5. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...

Sayfayı Paylaş