gebe
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Çamasir Degistirme

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

Çamasir Degistirme
    Çogunlugunu lazlarin teskil ettigi komando bölügü 10 gündür ormanda, çamurda, aç susuz pislik içinde egitim yapmaktadir. 11.nci gün komutan çavus Dursun'u çagirdi "çavus,10 gündür bölük gayet iyi
    bir performans gösterdi bizde onlari ödüllendirelim, bugün çamasir degistirebilirler artik.."
    "Basüstüne Komitanum." Dursun çavus bir heves kosarak bölügü toplar sizlere çok sevinecegunuz bir haber cetirdum.. komitan izin verdi
    bugün erat çamasir degistirecek, siraya geçin degistirun.
    Temel sen Idrisle.....Ismail sen Kemalla.... Sadik sen Cemalla...."

Çamasir Degistirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkegi degistirmenin yollari

Erkegi degistirmenin yollari

erkekleri değiştirmenin yolları kendini değiştirmenin yolları erkeği boğa burcu erkeğine nasıl davranmak gerekir erkeği yeniden aşık etmenin Ona aşıksınız ancak bazı yönlerini beğenmiyorsunuz. Değişeceğini umut ederek ilişkinizi sürdürüyorsunuz. Gerçekten değişecek mi? İşte ona hissettirmeden onu değiştirmenizi sağlayacak öneriler.. İşe yaramazsa onu olduğu gibi kabul etmelisiniz. Size...
  2. Çamasir Makinasi Temizligi !!

Çamasir Makinasi Temizligi !!

Beyaz renkli 60° de yikanan camasirlarin birinde siyah noktalar gördüm! Bunu 2.kez görünce çamasir makinamin bakima, temizlige ihtiyaci oldugunu anladim. 250gr'lik kutuda bi deterjan satiliyo ve bu makinanin borularina kadar temizlenmesini sagliyo. Aldim fakat eve geldikten sonra aklima geldi!! Kimyasal içerikli olmayan birseyle makinami temizlemem mümkünmü acaba ?? :hıms:

Sayfayı Paylaş