gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu kışı işte bu yüzden sevmiyorum ya ben. Çamşır kurutma makinası alacam ama karar veremedim kızlar. Kışın yağan yağmurdu çamurdu derken çamaşırları bir türlü kurutamıyorum. E birazda kalabalık aile olunca bir çamaşır kurutma makinası almak farz oldu artık. Kullananlar bana marka ve model verebilir mi hesaplı olursa sevinirim.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    çamaşır kurutma makinesi markası olarak tecrübem yok çünkü hiç kullanmadım sanırım kullanan kişilerin sayısıda oldukça az dır diye düşünüyorum. Biraz uçuk rakamlar da olduğunu biliyorum. Ama marka tavsiye isterseniz piyasada bu konuda ün yapan büyük markalar var, Beko yada Arçelik tercih edebilirsiniz.

Çamaşır kurutma makinası tavsiyesi olan var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boschtan Çamaşır Makinası Alana Kurutma Makinası % 40 İndirimli !

Boschtan Çamaşır Makinası Alana Kurutma Makinası % 40 İndirimli !

Bu konu; boschtan çamaşır makinası alana kurutma makinası % 40 indirimli haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çamaşır makinanızı değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da evlilik hazırlığı yapıyorsanız Bosch'tan kaçırılmayacak bir fırsat ayağınıza geliyor. Boschtan Çamaşır Makinası Alana Kurutma Makinası % 40 İndirimli ! Evet yanlış okumadınız size en yakın bir Bosch bayisine...
  2. Rendem köreldi var mı tavsiyesi olan

Rendem köreldi var mı tavsiyesi olan

Eminim hepiniz yeni bir rende al diyeceksiniz ama bugün pazar ve bu saatte de çıkamam, rendeyi de kullanmam lazım acil, var mı faydalı bir tavsiyesi olan :S
  3. Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Her ev aletinin temizliğe ihtiyacı vardır. Çamaşır kurutma makinesinin de belirli aralıklarla temizlenmesi gereklidir. Peki temizliği nasıl yapılır? Detaylar yazımızda.. Çamaşır kurutma makinesinin düzenli aralıklarla temizlenmesi makinenin kullanım ömrünü uzatır ve sık karşılaşılan sorunların azalmasını sağlar. Kurutma makinesini temizlerken nelere dikkat edilmelidir?...
  4. Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Teknolojinin ilerlemesiyle hayatımıza bir çok kolaylıklar geldi..Bu teknolojik gelişmelerden biride çamaşır kurutma makinaları.Gerek çalışanlar için ,gerek kalabalık aile bireyleri için harika bir buluş.Zamandan tasarruf ve istediğiniz kıyafetlerin anında hazır olması.Bir çok evde yerini alan çamaşır kurtma makinaları gerçekten kullanışluı ve memnun edici..Çamaşır kurtma makinam var ama...
  5. En iyi çamaşır kurutma makinası

En iyi çamaşır kurutma makinası

merhaba hanımlar çamaşır kurutma makinası alıcam da hangisini tavsiye edrsiniz fikirleriniz varmı acabaa

Sayfayı Paylaş