gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çamaşır sepetleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Banyo dekorasyonu için önemli öğelerden biride çamaşır sepetleri. Meleklerimizin banyoları için şık çamaşır sepetleri örnekleri; [​IMG]

İkea Türkiye'ye geldiğinden beri dekorasyon için ilk akla gelen markalardan biri oldu. Bu sepetin fiyatı 54,95 TL

Kanca ev evimizin banyolarını da düşünmüş çok şık sepetler tasarlamış. İşte bunlardan bazıları;

Fiyatı 66 TL

Fiyatı 78 TL

Koçtaş'ta evimizin herşeycisinden biri.

Fiyatı 45,90 TL

Fiyatı 49,90 TL

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunu çok beğendim, fiyatıda uygunmuş :)

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    BEğendiysen yollayayım sana bir tane adminim aramızda lafı olmaz:)

Çamaşır sepetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kirli Çamaşır Sepetleri

Kirli Çamaşır Sepetleri

kirli çamaşır sepeti çamaşır sepetleri kirli sepeti modelleri modelleri Kirli çamaşırlarımızı nereye toplayacağımızı bilemeyiz...Ama tasarımcılar bunun için bizlere çok şık çamaşır sepetleri hazırlamışlar...Hem dekoratif hem kullanışlı çamaşır sepetleri ile artık kirli çamaşırlar dert olmaktan çıkıcak :a026:
  2. Çamaşır sepetiniz varmı?Burada var.

Çamaşır sepetiniz varmı?Burada var.

çamaşır sepeti modelleri sepet çeşitleri Kirlilerin ortada dolaşması kadar kötü bir görüntü yok buna son vermek içinde bu sepetlere atalım.
  3. şirin çamaşır sepetleri

şirin çamaşır sepetleri

çamaşır sepetleri çamaşır sepeti örgü modelleri hasır kirli sepeti hasır modelleri Ben çok beğendim bakalım sizinde hoşunuza gitcekmi...bende banyomda sepet kullanıyorum ama bu kadar şirin değil.bulsam hemen alıcam çok tatlılar.
  4. Banyolara Çamaşır Sepetleri

Banyolara Çamaşır Sepetleri

çamaşır sepeti modelleri Evlerin olmazsa olmaz eşyalarından birisi olan çamaşır sepeti modelleri yeni sezonda firmalarının üretmiş oldukları dekoratif tarzları ile şekil alıyorlar.. İşte banyolarınıza renk katacak olan çamaşır sepeti modelleri.. hepside çok şık ve güzeller :)
  5. Çamaşır sepeti değil çamaşır dolapları

Çamaşır sepeti değil çamaşır dolapları

Çamaşır odası dekorasyonu Çamaşır dolapları Çamaşırları kirli sepeti yerine kirli temiz açık koyu diye ayırarak atabileceğiniz kirli çamaşır ayırma çekmecelerinde depolamanız mümkün. Önceden ayrıdığınız için size zaman kazandıracak bu uygulama tabiki geniş yer istiyor.

Sayfayı Paylaş