gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çamaşır Yumuşatıcı İle Neler Yapabilirsiniz?

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çamaşır yumuşatıcı, çamaşır yumuşatıcı kullanımı, çamaşır yumuşatıcı hakkında
    Sevgili melekler, daha yumuşak ve mis gibi kokan çamaşırlar için hepimiz çamaşır makinamızda çamaşır yumuşatıcı kullanırız. Şöyle bir düşünürseniz, çamaşırlarınızın yumuşacık olmasını sağlayan yumuşatıcıları başka hiçbir şey için kullanmıyoruz. Oysa bu temizlik malzemesi belki de daha önce hiç duymadığınız yerlerde can kurtarıcı olarak iş görüyor. Merak edenler hemen makalemiizn devamındaki bilgilere göz gezdirsinler....

çamaşır-yumuşatıcı.jpg

NİLDA bunu beğendi.
Çamaşır Yumuşatıcı İle Neler Yapabilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Çamaşırlar Yıkanınca Çeker

Neden Çamaşırlar Yıkanınca Çeker

çamaşır, çekmesi neden olur, nasıl yıkanmalıdır, lifler, kumaş, elbise yıkamak En sevmediğim ve başıma gelen bir olaydır hep anneme kızardım düzgün yıka şu çamaşırları diye.. Annecim şimdi anladım sende suç yokmuş .. Kumaşlar yıkandıktan sonra niçin çeker? Aslında kumaş ıslanınca lifler şiştiğinden kumaşın az biraz uzaması gerekmektedir. Ama bükümlerin açılarındaki deformasyonun...
  2. Çamaşır Makinam Yürüyor Ne Yapabilirim?

Çamaşır Makinam Yürüyor Ne Yapabilirim?

çamaşır makinam yürüyor, yürüyen çamaşır makinası, çamaşır makinası sorunu Sevgili melekler, pek çok ev hanımının sorunlarından biri olan çamaşır makinasının yürümesi genelde dengesizliğinden kaynaklanır ve bunu engellemek gayet kolaydır. Dengesi bozuk olduğu için çalışırken hareket eden ve sıkma anında büyük gürültü çıkaran çamaşır makinasının ayarını nasıl yaparız , sizleri aydınlatalım......
  3. Çamaşır Makinam Su Boşaltmıyor, Sorun Ne, Ne Yapabilirim?

Çamaşır Makinam Su Boşaltmıyor, Sorun Ne, Ne Yapabilirim?

su boşaltmayan çamaşır makinası, çamaşır makinam suyunu boşaltmıyor, çamaşır makinası su tahliye sorunu Sevgili melekler, ev hanımlarının çamaşır yıkarken başlarına gelebilecek sorunlardan biri olan çamaşır makinası arızaları tam bir felakettir bizim için. Elimiz kolumuz gibi olan çamaşır makinalarımız bozulduğunda öncelikle kendimiz çare ararız ve gerçekten de yapabileceğimiz şeyler vardır....
  4. Ne yapabilirim ?

Ne yapabilirim ?

Kızlar merhaba beni tanıyorsunuz çoğunuz ben 52 gün önce doğum yaptım… Kontrol herşey sorunsuz dedi çok iyi dedi… Doktrum iğneler süte geçiyormuş dedi,haplarda aynen öyle tek çare spiral dedi ama kayma yapınca kanama yapıyormuş,adetler daha yoğun ve ağrılı geçiyormuş bize de tek çare prez.düşüyor ondada belli bir süre sonra "bana güvenmiyormusun?" Diyoloğu başlıycak napabilirim :( ??
  5. Ev Yapımı Çamaşır Yumuşatıcısı

Ev Yapımı Çamaşır Yumuşatıcısı

İçerisinde bulunan çeşitli kimyasal maddeler nedeniyle yumuşatıcılar birçok kumaş türünün kendine has özelliklerinin kaybolmasına ve kısa sürede yıpranmasına neden olur. Ev ortamında doğal malzemeler ile hazırlanabilen çamaşır yumuşatıcıları sayesinde daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Doğal çamaşır yumuşatıcılarının başında çamaşır sodası ve karbonat gelir. Tercihe göre çamaşır sodası ya...

Sayfayı Paylaş