gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

camdan arı kovanı nasıl yapılır?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

arı bakımı nasıl yapılır arı kovanı nasıl yapılır kovanı fiyatları kovan fiyatları arılı kovan

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: camdan arı kovanı nasıl yapılır?
    işte mucize hayvanlar

camdan arı kovanı nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. camdaki arı oyunu

camdaki arı oyunu

camda kocaman bir arı arı parmak oyunu ile ilgili parmak oyunu arılarla ilgili ile oyunları camda kocaman bir arı halka halka siyah sarı kamburunu çıkararak tamburu çalarak aman yavrum arı sokar iğnesinden zehir akar ne oldu yavrum arı soktu yaramazın hali budur al dersini otur (haereketler sözlere göre yapılır)
  2. Islak Camın Ardı...

Islak Camın Ardı...

Yağmur altında yürümeyi sevenler... Yağmur yağdığında sıcak çayını,kahvesini,çorbasını alıp pencerenin ardında yağmurdan kaçışan insanları,elele yürüyen aşıkları izleyenler.. Kısacası yağmuru sevenler.. Bu resimler tam size göre...
  3. Kömür Kovasından Şemsiyelik Nasıl Olur?

Kömür Kovasından Şemsiyelik Nasıl Olur?

Bizim bir komşumuz el işi kursunda buna benzer birşey yapmıştı ve çok şık olmuştu. Biraz el pratikliği gerekiyor aslında çok kolay meleklerim :) Eskiden ısınmak için kullandığımız sobaların nostaljik aksesuarı kömür kovasından harika bir şemsiyelik yapıyoruz. Baharda yağmur yağarsa diye... Malzemeler: Galvaniz kömür kovası, en az iki renk akrilik boya, kalın zımpara, iki adet...
  4. Artan İplerden Çocuk Odaları İçin Dekoratif Örgü Halı Nasıl Yapılır...

Artan İplerden Çocuk Odaları İçin Dekoratif Örgü Halı Nasıl Yapılır...

Örgü Dekoratif Halı Yapılışı İplerden Örgü Halı Yapımı Elinizde artan ipleriniz mi var işte çocuğunuz/bebeğinizin odası için çok güzel dekoratif halılar yapmaya hazırmısınız??? Bence ipler ziyan olamayacak hemde işe yaramış olacaklar hemde en güzel biçimde....Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin..Bebekleriniz için en güzel örgü modelleri de burada ... Artan İplerden Çocuk Odaları İçin...
  5. bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ?

bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ?

Lütfen yardım edin bilgisayarda artı işareti nasıl yapılır bir türlü yapamasın bana klavyede artı işareti yapmayı bilen varsa yardım etsin ..:S

Sayfayı Paylaş