gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Camdan elbiseler

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

elbiseler cam elbiseler camdan yapılmış elbiseler meleklermekanı.comda.insanlar ve onların şaşırtan ilginç yetenekleri,kitap yüzünden ve kola kapaklarından çantalar yapılmasına , gömlekten elbise yapılmasına alıştıkda şu bildiğimiz camdan elbise yapılması çok şaşırtıcı.New York'lu sanatçı Karen LaMonte sıradan ​camdan muhteşem elbiseler yaratıyor,bir çok müzede bu elbiseleri satın alıyor.

Camdan elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Camdan Cama

Hakan Peker - Camdan Cama

Daha henüz tanışmadık Bir kez gördüm camdan cama Şöyle birazcık bakıştık Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana) Camdan cama ahh Camdan cama ahh Aşık oldum hemen sana Gördüm sevdim camdan cama Karabiber gibi yüzün Pekde sade yok hiç sözün Canımı aldı o gülüşün Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana)
  2. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:
  3. Cansın Candasın

Cansın Candasın

Sen benim hüzün yanımsın.. Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın… Sen benim hüzün yanımsın..Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın. “Olmadı olmayacak”...
  4. Elbiseler

Elbiseler

Bu elbiseler herkesin oldukça dikkatini çekcek gibi gözüküyor ve tüm meleklerimiz buyursun baksın bu elbiseler herkese yakışır bu modelleriyle :) Nasıl ama dediğim kadar varmı :hıms:
  5. canım...

canım...

*** aşkım seni çok seviyorum çokda özledim hayatım herşeyimsin:dilektut:*** M&V

Sayfayı Paylaş