gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Camdan lavabo tezgahı ferah duruyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Cam lavabo Lavabo tezgahı modelleri
    Siz de banyo dekorasyonunuzda farklılık yaratmak istiyorsanız cam lavabo tezgahı uygulamasını banyonuzda uygulayabilirsiniz. Dilersiniz altına dolap da yaptırmanız mümkün.

Camdan lavabo tezgahı ferah duruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lavabo

Lavabo

Bilinen lavabo süfli kadına, bilinmeyeni ise zina yapan kadına, Tıkanmış lavabo idrar yapmakta zorluk çekmeye delalet eder.Temiz, güzel lavabo başarı ve yükselmedir. Pis lavabo da başarısızlıktır.Rüyada lavabo gören, çok titiz ve temiz bir kimsedir. Bir baska rivayete görede: Rüyada lavabo, süflî(basit bir) hizmetçiye ya da süflî hanima isarettir. Bilmedigi lavabo, zina eden bir kadindir....
  2. Tezgah

Tezgah

İş tezgahı kazanca, dükkan yahut mağaza tezgahı ticari işlemlere; Tezgah bazen kardınmaya yahuk kandırılmaya delalet eder.Rüyada tezgah görmek, ortaklariniz veya is arkadaslariniz veya ailenizle aranizda bazi anlasmazliklarin bulunduguna ve fakat sizin zekaniz sayesinde bunlarin hepsini çözmek ve içinden çikmak kudretinde oldugunuza ve bu yüzden sikilmamaniza isarettir
  3. Tezgah yüzeyi:

Tezgah yüzeyi:

Tezgah yüzeyi: Tezgah yüzeyi küçük mutfaklar için 335 cm., büyük mutfaklar için ise 500 cm. olarak hesaplanmalıdır. Tezgah 40 cm. derinliğe sahip olmalıdır. Tezgah üstü ile mutfak dolapları arasında 38 cm.-45 cm. boşluk bırakılmalıdır.
  4. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:
  5. Köşe lavabo farklı duruyor

Köşe lavabo farklı duruyor

Antika lavabo örneği Country banyo dekorasyonu Country modası ve bu modaya uygun olarak yapılmış dizayn edilmiş banyo dolaplarını artık çevrinizde sıkça göreceksiniz sevgili melekler. Zira ben şimdiden görmeye başladım bile. Eskiyi seviyorsanız ve eski tarzda antika köşe takımı lavabosu istiyorsanız, benimde en çok beğendiğim bir modeli sizlerle paylaşıyorum. Bu antika köşe lavabo contry...

Sayfayı Paylaş