gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Camgöz Giyim

Konu, 'Gelinlik Firmaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sektör : Giyim Sektörü Kategori : Gelinlik Firma Adı : Camgöz Giyim Firma Resim : Açıklama : Giyim Sanayi , Tekstil & Moda Web Adresi : http://www Adres : GÜNEŞLİ İSTANBUL Telefon : (212) 5502731 Fax :

Camgöz Giyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Giden Sevgiliye

Giden Sevgiliye

Kıyımların yaşandığı hayatımın uzun ve soğuk duvarlarında bir pencere açmak niyetimdin... Kimsesizliğimdeki insanım, sevdiğimdin... Şimdi aynı iklimlerde yaşayan iki çiçeğin farklı coğrafyalarda toprağı delişleriyiz. Acılarımızdan, sevdalarımızdan söz açarak tuttuk yüreklerimizi. Yüreklerimiz tutuldu görmezden geldik. Karanlık sonrası aydınlığım, gündüzlerimi ağartan SABAH GÜNEŞİMdin......
  2. kombin giyim

kombin giyim

kombine giyim giyim kombinleri kombin kombin nedir ne demek çok şık abiye ve yazlık elbise kombinleri.beğeneceğinize eminim..
  3. Atalar  Giyim

Atalar Giyim

Sevğili melekler Atalar Giyim markası Türkiyenin bir çok mağazasıyla hizmet veriyor. Kaliteli , sade ama çok şık modellerler ile ilği çekmeye devam ediyor.
  4. Salaş giyim

Salaş giyim

salaş giyim salaş giyim nedir ne demek kıyafetler tarzı Salaş giyinmeyi seven melişler, Günlükte şık olmayı sevmiyorum bol ve sıradan kıyafetlerle dahada rahat ediyorum mu diyosunuz oky ozaman :) bunlar tam sizlere göre.. ama bana göre deil :D hahaha ohh tiril tiril elbiseler, sıcak havalarda imdadınıza koşar.. şıklık ile salaşlık bir arada :) renkli giyinmeyi seviyorsan ..
  5. giyim

giyim

dar kotun üstüne ne giyilir??? :)

Sayfayı Paylaş