gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Cami ve Gölge

Konu, 'Dini Resimler' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Cami ve Gölge
    ben bunu daha önce görmüştüm müthiş bişe ya ellerine sağlık gülgüzeli

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cami ve Gölge

emeğine sağlık

Cami ve Gölge konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyajda ışık, gölge ve renk!

Makyajda ışık, gölge ve renk!

resimde ışık ve gölge nasıl kullanılır makyajda renk bilgisi Makyajda amaç, yüzün kusurlarını gizlemek, güzel bölümlerini ise ortaya çıkarmaktır. Bu da ancak ışık, gölge ve rengin doğru olarak kullanılmasıyla gerçekleşir. Makyajda da sanatta olduğu gibi "chiaroscuro" olarak adlandırılan ışık ve gölge tekniğinin iki basit kuralını bilmek gerekir: Açık renkler ışık verir ve hacim...
  2. Cami, mescit ve medrese

Cami, mescit ve medrese

Büyük cami melike, küçükleri ise oranın yöneticisine; şeref ve itibara, Cami ve mescid sultan ve onun adamlarına, hakim ve kadılara, alim ve fıkıhçılara, kadri yüce ve muhterem bir kadına; çarşı ve ticarete, Camiye girmek dini emirleri yerine getirmeye, müslüman kimliğini muhafaza etmeye, Cami yaptırmak bilgin ve önder olmaya, hacca gitmeye, dindar bir kadınla evlenmeye, uyanıkken cami...
  3. Cami ve mescid nedir

Cami ve mescid nedir

Cami nedir mescit ne demektir anlamı ve tanımı ile ilgili detaylı bilgi var mı bana lazım sağolun.
  4. Cami ve mescit nedir

Cami ve mescit nedir

cami, mescit nedir, cami ne anlaam gelir, kelime manası nedir, mescit hakkında bilgiler cami ve mescit hakkında bilgileri sizlere sunuyoruz melekler Müslümanların kutsal ibadet mekanıdır. Arapça'dan gelen bir sözcük olan "Cami"; Cem (Toplanma, bir araya gelme) kökünden gelen cami "toplayan, bir araya getiren yer, toplanma yeri" demektir. Her kıtada ve ülkede...

Sayfayı Paylaş