gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Camp Rock Original Soundtrack

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Muhteşem bir gençlik projesi olan Camp Rock Walt Disney’in gençlere yeni armağanı. CAMP ROCK bu yazın en favori albümlerinden biri olacak, çünkü kolay kolay unutamayacağınız melodiler ve görüntülerle dolu bir film sizleri bekliyor. Billboard listelerini alt üst etmiş, dünya çapında milyonlarca albüm satarak Platin Plak kazanmış olan Jonas Brothers’ın müzikleri ile bezenmiş bu kusursuz gençlik filmi, kesinlikle sezona damgasını vuracak. Genç yetenekler Demi Lovato ve Joe Jones, mükemmel performansları ve sempatik duruşlaruyla genç, yaşlı ya da çocuk ayırt etmeksizin tüm izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatacaklar.

“Aklına bir şey koyduysan, hiçbir şey imkansız değildir” temasını işleyen bu sıcak gençlik filmini ve müziklerini mutlaka keşfedin!

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Camp Rock Original Soundtrack
    “Aklına bir şey koyduysan, hiçbir şey imkansız değildir”

çok güzel çok beğendim temayı bilgielr için teşşekkürler

Camp Rock Original Soundtrack konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Camp David Antlaşmaları

Camp David Antlaşmaları

Lübnan iç savaşının Arap dünyasını karıştırdığı ve bir çok endişelere sebep olduğu bir gerçektir. Çünkü Lübnan'ın dini gruplar arasında parçalanması veya en azından, bir ara Hıristiyanların ileri sürdüğü gibi, bir federasyon ve konfederasyon şekline dönüştürülmesi ihtimali, bir çok Arap ülkesi için, kendilerine de tesir etmesi bakımından, korkutucu olmuştur. Fakat, Lübnan iç savaşının sona...
  2. Rock Ayakkabılar

Rock Ayakkabılar

rock ayakkabıları rock ayakkabı rok ayakkabı rockçı ayakkabıları rok modelleri
  3. Ceza Sitem(Polis Soundtrack)

Ceza Sitem(Polis Soundtrack)

Kimse bilmez ki neye ne için ne kadar vakit var İstesen de sırası yok ki ölümü ölmez sanan yar Neler için harcarsın ömrünü neler için akar gider Arkada kalana mı üzülürsün bence gidende çok beter Mecbur kalıp yaptığın hatalar mı sana kaldı kâr Dönüp baktığında verdiğin zarar elbet bir yerden patlar Sıranı beklerken büyür şans beynindeki bir ur gibi Hayat bazen de...
  4. original yalanlar

original yalanlar

orjinal yalanlar - Ben zaten anlamistim. - Önemli olan ruh güzelligi canim. - Senden baska kimseyi sevmedim. - Aaaa.Hosgeldin.Ben de simdi sana geliyordum. - Bir kereden birsey çikmaz. - Yarin tamam. - Ögle tatili yapmiyoruz. - Hiç acitmayacak. - Simdi ben de seni arayacaktim. - Orijinal yedek parcasi. - Telefon sehirler arasina kapali. - Burada torpil geçmez. - Girilmez levhasini...
  5. Hannah Montana - 2 Original Soundtrack

Hannah Montana - 2 Original Soundtrack

hanamontanaşarkıları hannah montana nın en sevdiği renk hannah montananın en sevdiği renk montana özellikleri montananın özellikleri 10 çocuktan 7'si onu izliyor. Albümleri platin plak ile ödüllendiriliyor, konser biletleri satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra tükeniyor. En sevdiği renkler ise yeşil ve mor... Siz belki bu özellikleri ilk kez duyuyorsunuz, fakat çocuklar ve ailelerin...

Sayfayı Paylaş