gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çamterebentinin saça ne gibi faydaları var biliyormusunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saçlarım çok cansız görünüyor.Bir arkadaşım çamterebentinin iyi gelebileceğini söyledi ama ben cesaret edemedim tabi. Acaba çamterebentinin saçlara nasıl faydası oluyor, yazarmısınız..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer Saçınız çabuk uzamıyorsa ya da kepek sorununuz varsa bu yazımızı mutlaka okumalısınız saçlarınız için gerekli olan bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.Saçlarınız kopuyor, aşırı derecede dökülüyorsa size tavsiyemiz bir de çamterebentin deneyin.Çamterebentin saçı besliyor. Saçlarımızın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Dökülmeleri büyük oranda azaltıyor. Saçlarımızın güçlü ve kırılmalara da daha fazla dayanıklı olmasını sağlayan çamterebentin çok da ucuz.
    Aktardan alacağınız çam terebentini direkt saçlarınıza da uygulayabilirsiniz, şampuanınıza da katabilirsiniz. Badem yağı ve ceviz yağı gibi saça faydalı diğer bitkisel yağlarla karıştırarak kendinize çok faydalı bir saç bakım yağı da hazırlayabilirsiniz.

çamterebentinin saça ne gibi faydaları var biliyormusunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytin çekirdeğinin ne gibi faydaları var ?

zeytin çekirdeğinin ne gibi faydaları var ?

Eşim her kahvaltıda birkaç tane zeytin çekirdeği yutuyor ve bunun bağırsaklara çok iyi geldiğini söylüyor. Bu doğru mu ? Zeytin çekirdeği faydalı mı ?
  2. Arı sütünün ne gibi faydaları var

Arı sütünün ne gibi faydaları var

Arı sütü çok faydalı diye zaman zaman duyuyorum ama nelere faydalı tam olarak bilemiyorum.Yazabilir misiniz lütfen..Teşekkürler..
  3. Uzun saçın ne gibi avantajları var

Uzun saçın ne gibi avantajları var

Saçlarım kısa ama biraz uzadı kestirmeyi düşünüyorum, arkadaşlarımsa illa uzat diyorlar. Ben ce kısa saç daha kullanışlı ama onlar uzun saç daha iyi diyorlar.Peki nedir uzun saçın avantajları ?
  4. mavi kantaronun ne gibi faydaları var

mavi kantaronun ne gibi faydaları var

Selamlar.Bitkisel tedaviler çok ilgimi çekiyor.Her hastalığın şifasının mutlaka doğada var olduğuna inanıyorum ve şu sıralar mavi kantaronu inceliyorum.Bana mavi kantaronla ilgili olarak verebileceğiniz bilgiler neler ?
  5. Biberiye yağı cilde ve saçlara ne gibi faydalar sağlar ?

Biberiye yağı cilde ve saçlara ne gibi faydalar sağlar ?

Saç bakımım için biberiye yağı kullanmayı düşünüyorum. Ama tam olarak da ne gibi faydaları olduğunu bilmiyorum.Yazabilirmisiniz? Bir de cilde de faydası varmış sanırım, doğru mu ?

Sayfayı Paylaş