gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çamur cilt için şifa kaynağı

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şifalı çamurlar çamurun cilde faydaları çamur çeşitleri Çamur deyip geçmeyin arkadaşlar çamurun güzellik alanındada kullanıldığını ve faydasının olduğunu biliyormuydunuz:)
    Aktarcılarda dahi satılan çamur cilde son derece faydalı etkileri var

Bu konuyla ilgili şimdi sizler için detaylı bilgilere geçiyorum
    Aktarlarda satılan çamurlar, hem ruhen hem de bedenen rahatlatıyor. Küvetinizi sıcak suyla doldurun. Daha sonra iyice çalkaladığınız şişedeki çamuru küvetin içine boşaltın. Bu suya girerek,20 – 25 dakika rahatlayın. İşte bu etkileyici çamur banyosundan sonra vücudunuzun uğradığı değişimler…

Faydaları bitmiyor

Hücre yenilenmesi: Kolajen üretimini artıran bir antioksidan olduğu için yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Sıkılaştırıcı: Cilt üzerinde bulunan ölü hücre ve diğer kirli derinin atılmasını sağladığı için sıkılaştırıcı etkileri vardır.

Hormon dengeleyici: Regl dönemi zorluklarının azalmasını sağlar.

Doğal iltihapsavar: Yorgunluk, aşırı zorlanma veya bazı hastalıklar nedeniyle oluşan kas ve kemik problemlerini giderir. Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine yardımcı olur. Uyku kalitesini arttırır.

Uygularken bunlara dikkat edin

Çamur banyosu yaptıktan sonra, serin bir duş alın. Çamur banyosu sırasında sabun kullanılmamalıdır. Çünkü sabun, çamurun içindeki bitkisel içerikler zararsızdır.

Çamur banyosu küvetinize zarar vermez. Suda eriyebilen çamur, leke bırakmaz. Çamur banyosunun saçınıza da bir zararı yoktur.

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylasım için

3. gurbet_kusu

gurbet_kusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vay be bu çamur nelere kadirmiş:))

Çamur cilt için şifa kaynağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. otlardan sonra yeni şifa kaynakları hayvanlar

otlardan sonra yeni şifa kaynakları hayvanlar

Sağlıklı yaşam reçeteleri adı altında hayatımıza otlardan sonra hayvanlar da girdi. Karınca yumurtası yağından salyangoz salgısına, yılan yağından köpek balığı kıkırdağına kadar pekçok hayvansal ürün hastalıkların tedavisinde ve ... Sağlıklı yaşam reçeteleri adı altında hayatımıza otlardan sonra hayvanlar da girdi. Karınca yumurtası yağından salyangoz salgısına, yılan yağından köpek balığı...
  2. Şifa Kaynağı Doğal Sabunlar Faydaları Nelerdir ?

Şifa Kaynağı Doğal Sabunlar Faydaları Nelerdir ?

doğal sabunlar doğal sabunlar ve faydaları Kuru ciltler, yağlı ya da karma ciltler olsun her biri için kullanılabilecek doğal sabunlar var melekler :) Şifa kaynağı olan bu sabunlar pek çok rahatsızlıklara iyi geldiği gibi cildi pürüzsüzleştiriyor ve dış etkenlerden koruyor. Özellikle problemli bir cildiniz varsa aşağıda paylaşacağımız doğal sabunlar dosyamızı incelemenizi tavsiye ediyoruz...
  3. Muğlada Eşek Sütü Turistlere Şifa Kaynağı Oldu....

Muğlada Eşek Sütü Turistlere Şifa Kaynağı Oldu....

Eşek Sütü Eşek Sütü Şifa Oldu Eşek sütü şimdide turistlere şifa oldu...Muğlada Turistlere verilen eşek sütü şifa oldu...Artık şifa niyetine verilen eşek sütü Muğla'da Meşhur oldu...Yük taşıtılan eşekler şimdi kıymetli oldu....:D:D Eşek Sütü Her Derde Deva Muğla'da tursitlere eğlence olsun diye getirilen eşeklerin sütü şifa kaynağı oldu. Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir girişimci,...
  4. Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Bu konu; Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük heyecan Survivor 2013 dün gece Panama'nın İnci Adası'nda start aldı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda bir diğer sunucu da Alp Kırşan olacak. Her sene zorluk çıtasını bir kademe daha yukarı taşıyan Acun Ilıcalı, dün gece yayınlanan bölümde ilk iki oyunda...
  5. Şifa için

Şifa için

Merhaba melekler çok zaman toplu halde buluşup birbirimize dua ettik şimdi sizden ben dua istiyorum. Yeni doğum yaptım doğumda benden parça alındı ve seröz tümör çıktı yani kansere dönüşme aşamasında, halada sonuç bekliyorum, Rabbim beni bebeğime ve aileme bağışlasın. Benim için ya şafi çekermisiniz? Şimdiden teşekkür ederim güzel melekler...

Sayfayı Paylaş