gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çamur Görmek

Konu, 'C-D' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Hep kötüye yorumlanan rüyalardandır. Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Rüyada çamur bir ikazdır ve dikkatli olunması gereken olayların yaşanacağına ve halen bazı hatalı işlerin içinde olduğunuza yorumlanır. Bu çamur balçıksa sıkıntı artacaktır. Ancak çamurları temizleyen bir süre sonra sıkıntılarından kurtulacak demektir.

çamur Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çamur şifası

çamur şifası

sarayköy çamur çamur banyosu nerelerde var Reçetelere çamur banyosu yazılmalı Kadın hastalıklarından romatizmaya, ağrılardan psikolojik sorunlara kadar pek çok hastalığa şifa olarak gösterilen çamur, Prof. Dr. Zeki Karagülle'ye göre en etkili 'doğal' ilaçlardan biri.. İstanbul Tıp Fakültesi Hidroklimatoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeki Karagülle çamur terapileriyle ilgili GÜNAYDIN'ın...
  2. Çamur

Çamur

Din ve mala, işi toprakla ilgili olan kimse için kazanca, Çamur yemek mal biriktirmeye. Bulamaç çamurla evini sıvadığını görmek salih kul olmaya, Çamurla Kabe duvarını sıvamak hacca gitmeye, Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini sıvadığını görmek O'nu ziyarettle birlikte haccetmeye, cami sıvamak islamiyete hizmetle şeref ve ecir kazanmaya, Sulu çamurda yürümek üzüntü ve kedere düşmeye, Sulu çamur...
  3. Sulu çamur

Sulu çamur

Bakınız; Çamur.Bir kisinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin düsecegi üzüntü ve kedere, erisecegi fitne ve mesakkate delalet eder. Bir kimse rüyada sulu bir çamurda yürüdügünü görse, o yer halki ve çamura giren kimse için, üzüntü, keder ve korkuya delalet eder. Keza bir kisinin sertçe yagan bir yagmurda yürüdügünü görmesi, o yagmurdan ona isabet eden miktarca üzüntü, keder ve...
  4. Çamur-Hara

Çamur-Hara

Dize geldim anladımki bu alem budur Yazamadım sevdiğime beş altı satır Neyse dedim ve duruldum tutuldum aşka Hem üzüldüm hemde üzdüm susaydım keşke Duman oldu o halimden eser kalmadı Aşkım ziyanım gülüm baharım Meyhanelerde sakiler derman olmadı Çok istedim olsun diye sensiz olmadı Bana yine gül yüzünle gel tek sözünle gel Gözüm yolda gönlüm sende kaldığı anda gel Yana yana yaz oldu kışım...
  5. Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Bu konu; Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük heyecan Survivor 2013 dün gece Panama'nın İnci Adası'nda start aldı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda bir diğer sunucu da Alp Kırşan olacak. Her sene zorluk çıtasını bir kademe daha yukarı taşıyan Acun Ilıcalı, dün gece yayınlanan bölümde ilk iki oyunda...

Sayfayı Paylaş