Can ateş’ten ayrılan ebru akel’in yeni aşkı kim? çok şaşıracaksınız!.. | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Can ateş’ten ayrılan ebru akel’in yeni aşkı kim? çok şaşıracaksınız!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    can ateş ebru akel can ateş ebru akel ayak kimdir ayakları

Ebru Akel’in yeni aşkıyla ilgili dedikodu Kelebek’te Demirhan Hararlı imzasıyla yayınlanandı…

İddiaya göre Sigortacı sevgilisi Can Ateş’ten ayrılan Ebru Akel, ünlü yapımcı Abdullah Oğuz’la beraber… Nişantaşı’ndaki ofislerin yakınlığı nedeniyle komşu olan ikilinin sık sık Nişantaşı’nda karşılaştıkları ve bu karşılaşmaların aşka dönüştüğü iddia edildi…
    KAYNAK:MAGAZİNHABERLERİ.COM

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Can ateş’ten ayrılan ebru akel’in yeni aşkı kim? çok şaşıracaksınız!..
    bulur birini hemen belli olmaz teşekkürler

Can ateş’ten ayrılan ebru akel’in yeni aşkı kim? çok şaşıracaksınız!.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Aşkı Kim Kaybetmiş Ki

aşka layık olmadın ki yar sen kıymet bilmedin ki ben hep sevdim saklamadim sen hiç cesur olmadın ki bundan fazla aşk ararsan git bul bulmak istiyorsan benden artık aşka paydos! git..git... aşkı kim kaybetmiş ki ben onu bulacağım dünyada kim mutlu olmuş ki ben mutlu olacağım...!
  2. Adanalıdan ayrılan Özgü Namal'ın yeni ex aşkı

Anlandırmanın imkanı ihtimali yok bu tür ilişkileri, kendilerine saygıları yok bari ayrıldıkları insana saygıları olsun. Az geçsin zaman... Ama nerdeee ? Dejenere olmuş bir toplumun dejenere olmuş insanlarıyız vesselam... OKTAY KAYNARCA İLE YOLLARINI AYIRAN ÜNLÜ OYUNCU ÖZGÜ NAMAL’IN YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTIĞI ORTAYA ÇIKTI. Genç oyuncu, önceki gecce yeni sevgilisi oyuncu Rıza Kocaoğlu ile...
  3. Hamdi Alkan'ın Yeni Aşkı Kim?

hamdi alkan hamdi alkan haberleri Sevgili melekler, şimdilerde Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan ünlü oyuncu Hamdi Alkan, yönetmeanan Hoşgör'den ayrılan Hamdi Alkan, Aşk Emek İste rfilminin güzel oyuncusu Selen Görgüzel'le birlikte.. Milliyet gazetesinden, Sercan Kısmet’in haberine göre, Alkan ve Görgüzel’in yaklaşık iki hafta önce yakınlaştığı öğrenildi. Ancak çiftin hem nazar...
  4. Survivor Fatmagül'ün Yeni Aşkı Kim?

survivor fatmagül, fatmagül fakı, fatmagül fakı haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Demet Akalın'ın Fatmagül'ün kıyafetleri hakkında twitterdan yaptığı yorumla gündeme gelen Survivor Fatmagül, bu kez yeni aşklıyla gündeme düştü. Yarışmadan geldikten sonra futbolcu sevgilisi Tuncay Şanlı'dan ayrılan Fakı, yeni bir aşka yelken açtı. Fatmagül'ün yeni sevgilisi ise Muhteşem Yüzyıl...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Aşkı Kim?

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç tatlıtuğ sevgilisi Sevgili melekler, ismi pek çok kişiyle anılan ancak bir türlü belgelenmeyen Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni aşkının stil danışmanı olduğu iddia edildi. Posta gazetesinin verdiği habere göre Kartepe'de çekimleri süren Kurt Seyt&Shura dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un ünlü modacı Başak Dizer Fransez ile aşk yaşamaya...

Sayfayı Paylaş