gebe
  1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

can atilla AŞK-I HÜRREM

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

can atilla kimdir,can atilla aşkı hürrem şarkı sözleri,can atilla albümleri,can atilla cariyeler ve geceler,can atillvetra privili menya moy dom v voobrajenii serdtse moyo pusto
    navsegda
    mogu poklyatsya
    na eto otobrajeniye
    eto son deviçiy
    tanets pod dojdyom v ragatinarusçadan tercüme,
    rüyalarım getirdi beni şimdi
    hayalimdeki evime
    kalbim artık
    sonsuza kadar boş
    rogatina'da yağmurda
    dans eden küçük bir kızın
    rüyalarının gerçek olması üstüne
    and içiyorum
    masmavi gökyüzünde
    kaybolmuş kutup yıldızı
    mehtaba sürgün olmuş hayaller
    geçmiş yiter gider
    sarmışsa ruhunu dalgalar
    anlatır gibi her şeyi
    kalbim barışmış gözyaşlarıyla [​IMG]
    nastasia elveda
    a dinle

Young bride bunu beğendi.
  2. hülya18

hülya18 Forum Okuru

kızlar başardım :)

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım oldu sonunda tebrikler.Yazı boyutunu düzeltirsen tam olcak etiket küçük sözler büyük olsun.Başarının devamınıda görücem inş. başarılar canım :D:D :kiss:

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir şarkı..

can atilla AŞK-I HÜRREM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nev - Can-ı Gönlüm

Nev - Can-ı Gönlüm

Can- ı gönlüm Dert ortağım Can yoldaşım Ah dargınım gel Gel barışalım gel Ne günler gördük biz senle Geceyi sabaha bir edip, yalnız başına Gidenler gördük senle Ne çıkar, anladım ben bir tek, sensiz olamam Ve hatalar yaptık senle biz Tövbeler edip ben yine sana uysam Yağmurlar yağsa üstümüze Ne çıkar, ah şu gözlerin bir dili olsa Can- ı gönlüm dert ortağım can yoldaşım gel Ah...
  2. Can Atilla Atatürk'ü müzikle anlatacak

Can Atilla Atatürk'ü müzikle anlatacak

Can Atillla Atatürk'ü müzikle anlatacak Ünlü besteci albümünde Atatürk'ün anılarından kesitler sunacak. Besteci Can Atilla, Atatürk'ün mutluluk ve hüzünlerini, pek fazla bilinmeyen anılarından yola çıkarak müzikle anlatacak. Osmanlı İmparatorluğu'nu konu alan ''Cariyeler ve Geceler'', ''1453'' ve ''Aşk-ı Hürrem'' üçlemesi ve ''Mevlana'dan Çağrı'' albümleriyle ''New Age'' müziği sevdiren...
  3. Aşk-ı Memnu burada

Aşk-ı Memnu burada

aşkı memnu kitabını oku aşkı memnu oku romanının basıldığı yer ve tarih kitabı aşk ı kitabı Halid Ziya Uşaklıgil'in ilk olarak 1898'de Servet-i Fünûn'da yayımlanan 1900'de ise kitap olarak basılan realist-naturalist romanı Aşk-ı Memnu bugünlerde oldukça popüler. Aşk-ı Memnu, orijinal kitap formatını aşıp tiyatro eseri, sinema dizisi derken opera olarak da karşımızda. Açıkçası, Aşk-ı...
  4. Aşk-ı emlak

Aşk-ı emlak

Maşallah her memlekette birer villası olacak bi gidişte allah daha çok versin:D SON DÖNEMİN EN ÇOK PARA KAZANAN İSİMLERİNDEN KIVANÇ TATLITUĞ, PARASININ KIYMETİNİ İYİ BİLİYOR. Birçok gayrimenkulü bulunan oyuncu Çekmeköy'de lüks bir siteden 2 daire daha aldı. Son dönemin yıldızı en çok parlayan ismi Kıvanç Tatlıtuğ, şöhreti paraya çevirmeyi başardı. Gümüş dizisiyle çıkışa geçen...
  5. AŞK-ı HaYaL

AŞK-ı HaYaL

aşk Yüzyıllarca uzmanlar araştırıp durmuşlar. "Aşk aşk aşk; ne menem bişeydir bu aşk; yenilir mi, içilir mi, gözle görülüp elle tutulur mu? " diye. Adına milyonlarca şiir düzülmüş, milyarlarca yazı yazılmış; tartışmalara, makalelere konu olmuş... Peki hangi yazar, hangi şair anlatabilmiş aşkı tam manasıyla... Eee ne demişler! " Aşk anlatılmaz, yaşanır! " mış... Aşkı...

Sayfayı Paylaş