gebe
?

Can Bonomo Eurovision'da Başarılı Olacak mi?

1. EVET

oy sayısı 0
    0,0%
  2. HAYIR

oy sayısı 1
    50,0%
  3. KARARSIZIM

oy sayısı 1
    50,0%
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can Bonomo Eurovision'da Başarılı Olacak mı anket

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Can Bonomo Eurovision'da Başarılı Olacak mı?
    Merhaba Sevgili Melek'ler bu sene ki Eurovision yarışmasında bizi temsil edecek olan Can Bonomo sizce başarılı oalcak mı? Bu konuda ki görüşlerinizi bildirin ve şıkları oylayın Melek'lerim.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bu şarkıyla değilde başka hatta eski şarkılarıyla olsa olabilir diye düşünüyorum ama bu şarkı ile biraz zor ki zaten öncelikle şu hareketlerini bir kısıtlamalı yerinde duramıyorum çocuk :D:D

Can Bonomo Eurovision'da Başarılı Olacak mı anket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo kimdir biyografisi var mı

Can Bonomo kimdir biyografisi var mı

Türkiye'yi bu sene eurovision şarkı yarışmasında bestesiyle temsil edeekmiş bu kişi kim allaşkına bu ? Hakkında bilgi biyografi vs varsa paylaşır mısınız lütfen.
  2. Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

Aslında bu konuyu anket olarak yazacaktım ama, düşündüm konu olarak açmaya karar verdim. Ön yargılı olmamak adına öncelikle Can Bonomo'yu araştırdım. E araştırmak zorunda kaldım, zira daha önceden hiç bir şekilde ne adını ne şanını duymuş değildim. Yinede araştırayım, yaptığı müzik türünü bir dinleyeyim, belkide adam iyi söylüyordur, TRT seçmiş ise vardır bir bildiği dedim ve dinledim......
  3. can bonomonun sevgilisi var mı ?

can bonomonun sevgilisi var mı ?

Arkadaşlarım 23 yaşında olduğunu öğrendiğim can bonomonin sevgilisi kim daha doğrusu var mı ?
  4. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)
  5. Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı?

Can Bonomo Eurovision'dan ayrıldı mı? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Can Bonomo Eurovision'dan ayrılmış bu doğrumu ?

Sayfayı Paylaş