Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

Ben tahmin yürütemiyorum valla. Ama inş dereceye gireriz :) Şans dilemekten başka yapıcak bişey yok :)

Can Bonomo başarılı bi adam. Şahsen ben yeni çıktğından beri tanıyorum,takip ediyorum,seviyor ve müziklerini de dinliyorum. Şunu itiraf etmem gerekiyor ki ' adam bağımlılık yapıyor,hiç bir sanatçı gibi değil, mütavazi,saygılı ve bi okadar da hoşgörülü. Müziğini 'çok para kazanayım , ünlü olayım' diye yapmıyor. Müziğini sırf müziğini sevdiği için müziğine aşık olduğu için yapıyor. Ben eski bir takipçisi olduğum için arkadaşlarıma Bonomo ' yu anlatığım da tanımama gibi önyargılar oldu (çok önceden) ama benim hep cevabım 'Görüceksin o adamı herkes bütün Türkiye tanıyacak. 5 seneye kalmaz adam euroviziona bile katılır' diyordum . Ama bu sene o haberi alınca çok duygulandım ve ben hep arkasındayım. Bence Türk milleti de arkasında olmalı .

Bence önyargıyla yaklaşanlar onu tanımadıkları için yaklaşıyorlar. Çok başarılı birisi . Ben kazanacağına eminim ,elinden gelenin en iyisini yapacağına eminim,ona güveniyoruz. Güvenmemiz de gerkiyor bence :)

aynen bende sana katılıyorum canım berbat fiyasyo.onca kaliteli müzüğünü herkeze kanıtlamış sanatçımız varken bende bu da kim be demekten kendimi alıkoyamıyorum saçma sapan şarkıları kulağa da hoş gelmiyo hımm bide kızlar bi reklam filmi var can bonomonun skandal reklam filmi diye aratırsanız bulursunuz saçma sapan işlerle uğraşsın trt

at gözlüklerinizi çıkarın!!

türkiye de kim ne zaman farklı bir şey yapsa herkes köstek oluyor..can bonomo herkese hitap etmeyen biri olmayabilir fakat artık bırakın bu kötü eleştirileri kardeşim adam ülkemizi temsil edecek söylenen laflara bakın...ayrıca tecrübenin eurovision da hiç bir katkısı olmadığını ne ajda pekkanlar ne emeller ne yüksek sadakat gibi köklü bir grup gösteremedi mi..yurtdışından katılan hiç bir sanatçı profesyonel bile değil, at gözlüklerinizi çıkarın artık...bir şey biliyormuş ya da adamı tanıyormuş gibi yorum yapmayın..no köstek yes destek!!!

Lütfen beğenenler de beğenmeyenler de hadsizce kelimeler kullanmasın. Burada herkes özgürce ama kibarca fikrini belirtsin. At gözlüğünü atlar takar, münasebetsiz bir yakıştırma olmuş !

Geri