Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

siz dinlemiyo olabilirsiniz ama onlarca hayranı var ve bu tarzıyla gerçekten bu işi başarabilir önyargılı olmayalım

Ön yargılı olmayın

Ben duymuştum, bayadır dinliyodum zaten ben Bonomo'nun seçilmesine sevindim arkadaşlar, bence aykırı bir sanatçı diğerleri gibi değil, farklı bir tarzı var. Ön yargılı davranmayın lütfen!

Kıraç katılsaydı keşke hemde Kahramanmaraş'lı hemşerim hiç duymamıştım Can Bonomo'yu başarılı olucağımızı düşünmüyorum ama inşallah oluruz :) :(

süperrr hadise giitti de ne oldu sanki gördük sonuçları kendine has tarzıyla çıkcakk bu adam bnm hoşuma gitti trt seçmişse bi bildiği vardır artıı bizim destek olmamız lazım köstek değill..

Aslında bu konuyu anket olarak yazacaktım ama, düşündüm konu olarak açmaya karar verdim. Ön yargılı olmamak adına öncelikle Can Bonomo'yu araştırdım. E araştırmak zorunda kaldım, zira daha önceden hiç bir şekilde ne adını ne şanını duymuş değildim. Yinede araştırayım, yaptığı müzik türünü bir dinleyeyim, belkide adam iyi söylüyordur, TRT seçmiş ise vardır bir bildiği dedim ve dinledim...
can_bonomo_meleklermekani-35f.jpg

Sonuç hüsran arkadaşlarım. Bugün haber sitelerine Kıraç'ın bu konuyla ilgil yorumunu okudum. Türkiye'de inanılmaz güzel işler yapıp, Türk insanının nabzına göre parçalar besteleyen ve icra eden Kıraç'a hak vermemek elde değil. Bonomo'nun müzik türünü bir türlü anlayamadım. Hayır tad vermiyor... TRT nasıl olurda böyle bir hata yapar aklım mantığım da almıyor kızlar.

Şimdi sizlere soruyorum. Bu BONOMO ile bu yarışmadaki şansımız nedir allaşkına ? Yani onlarca sanatçı dururken ( kalitesini kanıtlamış ) Bonomo'nun seçilmesi bana göre tam bir fiyasko... Bağzı şeyleri görmek için müneccim olmaya da gerek yok. Yanlış Seçim vesselam... PEKİ SİZCE ?

tanımıyosunuz ve konuşuyorsunuz can bonomo gayet iyi bir şarkıcı KESİNLİKLE

Sınırlı bakış açısıyla, at gözlükleriyle kalmışız anladım ki bu geliştirmeye layık güzel Türkiye'de... Sizin hoşlanmadığınız tarzda müzik yapanların "müzikleri iyi değil" diye bir kavram yoktur. Kesin ve net bir dille söylüyorum. Buna azıcık bilgisi olan biri bile mantığını yürüterek katılabilir. Kendini kanıtlamışların zaten şansa ihtiyacı yoktur, onlar herkes tarafından biliniyordur. Bonomo gibi genç, güzel müzisyenlerimize fırsat verilmesinden çok memnun oldum. Can hayranı falan değilim, savunmaya da gelmedim. Bunlar tamamen benim fikirlerimdir. İyi forumlar...

Ön yargı iyi değil

Bence ön yargılarınızdan sıyrılın yenilikçi olun biraz sanki kaç senedir bilindikleri yolladılar diye 1. oldukta şimdi olamıcaz en azından farklı tarzlar denemekte yarar var. TRT seçmişse bence tamda bu yüzden seçmiştir.

bence can bonomo ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek ben bi maNga Fan'ıyım ve bütün maNga Fan can bonomoyu destekliyo

Geri