Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

ünlüler çıkıyoda noluyo hadiseyle 4. olduk ben desketliyorum

Sesini Çok İyi Kullanıyor Çok Güzel Bi Sesi War :D Birinci Olabilir...

bence şarkıları çok eğlenceli sertab erenerin şarkısını hiç beğenmemiştim ama kazandık Can Bonomo ile neden olmasın ki ?

can bonomoya kısmen güveniyorum çünkü eurovisionda dünya starları var daha yeni yetişmiş kişiler gönderilmeliydi bence adele gibi bir rakibin karşısında durmak kolay değil. :D

arkadaşlar niye öyle düşünüyorsunuz adamın farklı bir tarzı var sesi de güzel farklı tarzda müzik yaptığı için halk tarafından duyulmayan biri hep türkiye tarafından bilinir kişiler mi çıkıcak zaten onlar yeterince tanınmış bırakalakımda amatör olan gençlerimiz katılsın eurovisionun amacına bakarsanız ne dediğimi anlarsınız da.Yahudi olduğuna bakarsanız da hadise türk bile değildi can bonomo ise TÜRK tamam riskli bir karar olmuş katılması ama ben onun başarılı olacağını düşünüyorum.

Bir kere eurovision'a acemi şarkıcılar gider..can bonomo yıllardır olup da sesini duyurmayan bir insan değil o daha 24 yaşında acemi bir şarkıcı,,ön yargılı olmak istemiyorum diyosun ama gayet ön yargılısın ayrıca kıraç yıllardır biliyoruz dinliyoruz senelerdir zaten gitmedi..gençlerin önünü kapatmamak gerekir ayrıca bir sürü şarkıcı varken o niye diyosun ama zaten sonuçta aralarından bir kişi gidecekti....destek olucağına köstek oluyosun..sen beğenmeyebilirsin ama bu onun kötü bir şarkıcı olucağı anlamına gelmiyoorr)))

bir kere eurovision'a acemi şarkıcılar gider..yaptığın açıklamalar çok sert,,biz kıraç'ı yıllardır biliyoruz kaç yaşına geldi gitmedi bundan sonra gitmesi de saçma olurdu...can bonomo ya gayet güveniyorum çünkü onun çok farklı ve etkileyici bir tarzı var...ön yargılı davranmim diyosun ama çok ön yargılısın,,köstek olmak yerine bence destek ol..sırf sen beğenmiyosun diye onun kötü bir sanatçı olucağı anlamına gelmiyor:(())

Geri