gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü kalbim egede kaldı şarkı sözleri can bonomo

Eurovision'da ülkemizi temcil edecek olan isim Can Bonomo, kendisinie şimdiden basşarılar diliyor ve Sezen Aksu şarkısı olupta, Can Bonomo'nunda farklı bir şekilde yorumladığı Kalbim Egede Kaldı şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerim. Ben dinledim, şarkıyı bambaşka bir yorumla seslendirmiş ve hoşumada gitti, bakalım sizde beğenecek misiniz :)

Cigaramı sardım karşı sahile
    Yaktım ucuna acıları
    Ağları attım anılar doldu
    Ağlar hasretimin kıyıları

Yareme tuz diye yakamoz bastım
    Tek şahidim aydı
    Aman aman
    Bir elimde defne
    Bir elimde sevdan
    Kalbim egede kaldı

Kadehimi vurdum karşı yakaya
    Efeler kalktı şerefe
    Sevgimi attım dostlar coştu
    Bir ağıt yaktı kadere

Yareme tuz diye yakamoz bastım
    Tek şahidim aydı
    Aman Aman
    Bir elimde defne
    Bir elimde sevdan

Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ..kalbim egede kaldı..

..kalbim egede kaldı..

Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucunda acıları Ağları attım anılar doldu Ağlar hasretimin kıyıları Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı aman aman Bir elimde defne bir elimde sevdan Kalbim Ege’de kaldı Kadehimi vurdum karşı yakaya Efeler kalktı şerefe Sevgimi attım dostlar tuttu Bir ağıt yaktık kadere Yareme tuz diye yakamoz...
  2. Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri

Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri

Can Bonomo Balon Şarkısı Sözü Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda "Can Bonomo Balon şarkı sözleri istiyorum" diyen misafirimiz için ve siz Melek'lerimiz için Can Bonomo Balon şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Balon İçince sen beynin durur Korkarsan şarkı söyle Yalan dolan seni bulur Gel yanıma gel bi böyle At bi teklik üzülürsen Kolay geçmez...
  3. Can Bonomo Ayıl Şarkı Sözü

Can Bonomo Ayıl Şarkı Sözü

Can Bonomo Ayıl Şarkısı Can Bonomo Ayıl Şarkı Sözleri Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda Can Bonomo'nun Ayıl adlı şarkısının sözlerini Can Bonomo sevenler için ve o şarkıyı beğenenler için paylaşıyoruz. Derdin yoktu derdin benim sevgilim unuttum kendimi derdin geri geldin hayatın yoktu hayatım benim direndim kendimi verdim dahada güçlendim Bana çok uzak bana çok uzak hayattan bıktırdılar...
  4. Meczup Şarkı Sözü Can Bonomo

Meczup Şarkı Sözü Can Bonomo

Meczup Şarkı Sözü Can Bonomo Can Bonomo Meczup Şarkı Sözleri Can Bonomo hayranları için ve siz melek'lerimiz için Meczup adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlarım:) Meczup Bir meczup hali yaman İçmemiş kalmış harman Deliye dönmüş ondan Dönme ey meczup uyan Dermiş hep aşklar yalan Korkmam oyunlarından Sona gidermiş her an Gitme ey meczup uyan En ileri...
  5. Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomonun söylediği kalbim egede kaldı şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?

Sayfayı Paylaş