gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Can bonomonun söylediği kalbim egede kaldı şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri

Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri

Can Bonomo Balon Şarkısı Sözü Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda "Can Bonomo Balon şarkı sözleri istiyorum" diyen misafirimiz için ve siz Melek'lerimiz için Can Bonomo Balon şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Balon İçince sen beynin durur Korkarsan şarkı söyle Yalan dolan seni bulur Gel yanıma gel bi böyle At bi teklik üzülürsen Kolay geçmez...
  2. Meczup Şarkı Sözü Can Bonomo

Meczup Şarkı Sözü Can Bonomo

Meczup Şarkı Sözü Can Bonomo Can Bonomo Meczup Şarkı Sözleri Can Bonomo hayranları için ve siz melek'lerimiz için Meczup adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz arkadaşlarım:) Meczup Bir meczup hali yaman İçmemiş kalmış harman Deliye dönmüş ondan Dönme ey meczup uyan Dermiş hep aşklar yalan Korkmam oyunlarından Sona gidermiş her an Gitme ey meczup uyan En ileri...
  3. Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkısının Sözleri Bir Sebebi Var Şarkı Sözü Can Bonomo Merhaba Melek'lerimiz ve sevgili misafirlerimiz, sizlere bu yazımızda Can Bonomo'nun Bir Sebebi Var adlı şarkısının sözlerini sunuyor ve Can Bonomo hayranlarını bu sayfamızda topluyoruz:) İçtim ulan kaçılın önümden , Az mı çektim onun ellerinden ? Sen hiç mi ama hiç mi içmedin, Ben kimi bekledim ? İçtim...
  4. Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri

Can Bonomo Kalbim Egede Kaldı şarkı sözleri

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü kalbim egede kaldı şarkı sözleri can bonomo Eurovision'da ülkemizi temcil edecek olan isim Can Bonomo, kendisinie şimdiden basşarılar diliyor ve Sezen Aksu şarkısı olupta, Can Bonomo'nunda farklı bir şekilde yorumladığı Kalbim Egede Kaldı şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerim. Ben dinledim, şarkıyı bambaşka bir yorumla...
  5. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)

Sayfayı Paylaş