gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can Bonomo kimdir biyografisi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türkiye'yi bu sene eurovision şarkı yarışmasında bestesiyle temsil edeekmiş bu kişi kim allaşkına bu ? Hakkında bilgi biyografi vs varsa paylaşır mısınız lütfen.

Can Bonomo kimdir biyografisi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. can bonomonun sevgilisi var mı ?

can bonomonun sevgilisi var mı ?

Arkadaşlarım 23 yaşında olduğunu öğrendiğim can bonomonin sevgilisi kim daha doğrusu var mı ?
  2. Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomonun söylediği kalbim egede kaldı şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?
  3. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)
  4. can bonomo kimdir

can bonomo kimdir

24 Mayıs 1987'de İzmirde doğan Can Bonomo, müzik hayatına henüz sekiz yaşında gitar çalarak başladı. İlköğretim ve lise boyunca müzik çalışmalarını İstanbul'da sürdürdü. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu. Ses prodüksüyonu stajı için gittiği Klas Radyo ve Number 1 FM'e daha sonra dj pozisyonu için başvurarak kabul edildi ve "Can Bonomo Show"...
  5. Can Bonomo Kimdir ?

Can Bonomo Kimdir ?

can bonomo kim can bonomo hayatı can bonomo biyografi Bu yıl düzenlenecek olan eurovision şarkı yarışmasına ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo'yu tanımayanlar için bir kez daha hayatından kesitleri paylaşıyoruz melekler :) Can Bonomo 16 Mayıs 1987, İzmir doğumlu şarkıcı. Sefarad Yahudisi bir ailenin çocuğu olan Bonomo, müziğe, sekiz yaşında gitar çalarak başladı. Can Bonomo...

Sayfayı Paylaş