gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

can bonomo nerede sahne alıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Can bonomo nereli nereden giyiniyor nerede sahne alıyor bilen varmı ? İzmir dediler ama bende izmirdeyim tam olarak yer mekan belli ise gidip dinlemek istiyorum bakim nasıl söylüyor net ortamından bişey anlamadım da

can bonomo nerede sahne alıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bihter Erkmen Nerede Sahne Alıyor

Bihter Erkmen Nerede Sahne Alıyor

Bihter Erkmen Nerede Sahne Alıyor kızlar bihterin koyu fanatiğiyim acaba nerede sahne alıyor ki?
  2. Can bonomo love me back can bonomo

Can bonomo love me back can bonomo

Can bonomo love me back can bonomo hem orjinalini hemde bizim dilimizde olan sözlerini alt alta istiyorum sizden
  3. can bonomo

can bonomo

can bonomo elendimi her bir site farklı farklı söylüyor
  4. Can Bonomo Kimdir ?

Can Bonomo Kimdir ?

can bonomo kim can bonomo hayatı can bonomo biyografi Bu yıl düzenlenecek olan eurovision şarkı yarışmasına ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo'yu tanımayanlar için bir kez daha hayatından kesitleri paylaşıyoruz melekler :) Can Bonomo 16 Mayıs 1987, İzmir doğumlu şarkıcı. Sefarad Yahudisi bir ailenin çocuğu olan Bonomo, müziğe, sekiz yaşında gitar çalarak başladı. Can Bonomo...
  5. 2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

Bu konu; 2013 yılbaşı kim nerede sahne alkacak konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı gecesi evde oturmak istemeyenler için eğlence mekanları dopdolu programlar yapmak izere hazırlıklarını tamamladılar. Yerli ve yabancı turistleri mekanlarında ağırlayacak olan büyük firmalar gecelerine renk katmak üzere ünlü sanatçılara da kesenin ağzını açtılar. Siz de yılbaşı gecesi...

Sayfayı Paylaş