gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Can Bonomo Sevgilisiyle Yakalandı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

can bonomo haberleri can bonomo eurovision can bonomo sevgilisi

Bu yıl 57.si yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo her yönüyle merak konusu melekler :) Yarışma için yapacağı şarkı başta olmak üzere herşeyi merak edilen Bonomo'nun sevgilisi olup olmadığı da merak konusuydu. Ve işte magazin basını Can Bonomo'yu bir güzelle görüntülemeyi başardı :D:D

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, TNT’de yayınlanan “Magazin Dünyası” kameraları tarafından sarışın bir güzelle el ele görüntülendi. Güzelin kim olduğu ise merak konusu..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben şarkıyı merak ediyom güzel şarkı olsa mubarekkk...........................

Can Bonomo Sevgilisiyle Yakalandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomonun dövmeleri

Can Bonomonun dövmeleri

Can Bonomo dövme resimleri Can Bonomo dövmeleri Son günlerde en çok takip edilen ve beğenilen sanatçı Can Bonomo'nun her geçen gün popüleritesi biraz daha artıyor Melek'lerim. Yediği, giydiği, içtiği, söylediği olay olan Can Bonomo'nun dövmeleri de gençlerin ilgisini çekiyor :) Bizde bu sayfamızda Can Bonomo'nun dövmelerini sizlerle paylaşmak istedik:)
  2. Can bonomo nun dövmeleri

Can bonomo nun dövmeleri

Can bonomo nun vücudundaki dövmeleri merak ediyorum kaç tane dövmesi var ve bu ne anlama geliyormuş bilen var mı ? Yahu bu adamda hiç kazanacak bir tip ve seste yok la :=)
  3. Can Bonomo İstanbul Konserleri

Can Bonomo İstanbul Konserleri

Can Bonomo İstanbul Konserleri ne zaman hakkında bilgi ve mümkünse bilet fiyatlarını rica ediyorum kızlar.
  4. Can bonomo love me back can bonomo

Can bonomo love me back can bonomo

Can bonomo love me back can bonomo hem orjinalini hemde bizim dilimizde olan sözlerini alt alta istiyorum sizden
  5. can bonomo

can bonomo

can bonomo elendimi her bir site farklı farklı söylüyor

Sayfayı Paylaş