gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Can Bonomo'dan Elma Dersem Çık Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Can Bonomo Elma Dersem Çık
    Can Bonomo Elma Dersem Çık Şarkı Sözleri

Bu yıl eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil eden bir Can Bonomo şarkısıyla karşınızdayız melekler :) Can Bonomo Elma Dersem Çık Şarkı Sözleri sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz :)

En doğrusu da olur, tam aksi de
    Herkes bambaşka bu galakside
    Bu sezonun renkleri çok neşeli
    Senin hatunun jetonu köşeli

Hani,
    Vay vay vay vay
    Vah vah vah vah
    Hih hih hih hih
    Hah hah hah hah

Yeni jenerasyon deli handikaplı

İçi alkol dolu, plastik bardaklı
    Hani masallar kelaynaklı
    Bütün alemler internet kaynaklı

Hani,
    Vay vay vay vay
    Vah vah vah vah
    Hih hih hih hih
    Hah hah hah hah

Elma dersem çık, armut demezsem
    Girme kanıma, seni istemezsem

Can Bonomo'dan Elma Dersem Çık Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri

Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri

Can Bonomo Balon Şarkısı Sözü Can Bonomo Balon Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda "Can Bonomo Balon şarkı sözleri istiyorum" diyen misafirimiz için ve siz Melek'lerimiz için Can Bonomo Balon şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Balon İçince sen beynin durur Korkarsan şarkı söyle Yalan dolan seni bulur Gel yanıma gel bi böyle At bi teklik üzülürsen Kolay geçmez...
  2. can bonomo eurovision şarkısının sözleri

can bonomo eurovision şarkısının sözleri

Can bonomo erevizyon şarkısının sözleri var mı hangi şarkı ile katılıyormuş ve sözleri neymiş hiç sevmedim bu adamı hiçç hiç te başarılı olmayacak görürsünüz.
  3. Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkısı sözü Fettah Can Duvar şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fettah Can'ın albümünde yer alan Duvar adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz :) Seninle bir daha aynı yolda yürümem Seninle yürüyene yolda tuzaklar var Bir daha asla dokunmam tenine Senin teninden önce duvarların var Ben o duvarlara çarpa çarpa Nasır...
  4. Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık şarkı sözleri Fettah Can Yalnızlık şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Fettah Can hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Fettah Can'ın Yalnızlık adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çok kırgınım bütün dostlarıma Sevgilim seni düşman ettiler bana Bir hataydı beni seçmedin İnandın onlara Sihirli sözlere aldandın Büyü yaptılar sana Yalnızlık alır...
  5. Can Bonomo'dan Şaşkın şarkısının sözleri

Can Bonomo'dan Şaşkın şarkısının sözleri

Can Bonomo euro visionda bizi temsil ettiğindne beri, şarkıalrına ilgi duyuyorum ve Şaşkın şarkısının sözlerini sizden rica ediyorum.Sağolun.

Sayfayı Paylaş