gebe
  1. jupiter

jupiter Forum Okuru

can cekisiyorum....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında jupiter tarafından paylaşıldı.

merhaba meleklerim..benim hikayemi bilenleriniz biliyor... suanda esimin takildigi kizin kim oldugunu ögrendim ve kizin resmini gördüm...keske ögrenmesiydim..canim okadar cok yaniyorki...disardan vücuduma bir sey yapilsa hissetmeyecek durumdayim..ben bir umut diye yalvarislar yakarislar icindeyken msjlarini görüyorum..onun mutlulugunu istiyormus..falanmis filanmis...bir insan evladi bunu yapabilirmi ya..hangi müslüman bunu bir müslümana yapar....ne yapayim herseyi birakip yokolup gideyimmi?? nasil sakin kalayim nasil birsey olmamis gibi davranabileyim.....yardim edin bana fikirler sunun desteginize okadar cok ihtiyacim varki....hayattan nefret ediyorum.....yarabbim sen bana bunlari yapanlara benim cektigimin on katini ver beddua etmekten hic hoslanmiyorum ama sen görüyorsun ...... akittigim gözyasim kadar sayisi kadar ah ediyorum ikisinede...6 sene ve bir kiz cocugu...yarabbim sen sabir ve güc ihsan eyle amin....................

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun jüpiter ama hala neyi bekliyorsun bilemiyorum ..çok zor bir durum ama bu adamla yaşamaya devam ettikçe daha çok üzüleceksin ..bu olanlardan sonra sanıyormusunki bu adamla mutlu olabilecek ,eskisi gibi ona dokunabilecek sarılabileceksin..sırf çocuk için de beraber yaşanmaz ...bu kadar acıdan sonra artık mutlu olmak senin de hakkın ..bence bir an önce bu ızdıraptan kurtar kendini ,çiz yolunu ve yeni bir hayata başla ..bunca olaydan sonra bu adam akıllansa bile ilerde yine yapar ,alışmış kudurmuştan beterdir boşuna dememişler .. ALLAH yardımcın olsun

3. cücük

cücük Forum Okuru

her insanın bir sınavı var sevgili jupiter, rabbim seni böyle sınıyor bu haline bile şükür etmeni tavsiye ederim
    çok zor bir durum ve sabretmesi çok zordur eminim
    ama hep şöyle düşün beterin beteri var
    Allah c.c. göstermesin Allah c.c. kızınlada sınaya bilirdi yada seni saglığınla sınaya bilirdi.
    çok şükür ki ellerin tutuyor kendi isini kendin yapa biliyorsun
    öyle deyilmi
    sana zikir tavsiye ederim canım
    sık sık "buda geçer ya hu" de
    rabbim yardımcın olsun
    Allaha c.c. emanet ol

*şiker* bunu beğendi.
  4. deryadeniz35

deryadeniz35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten geçmiş olsun :( Yaşadığınız evet hoş bir durum değil ve çok zor . Ama bu şekilde devam etmeniz de çok zor :( Şu an çok büyük bir acı çektiğinize eminim . Ama yıllar sonra sadece kötü bir anı olarak aklınıza gelecek .Belki de size hak ettiğiniz sevgiyi veren biriyle tanışacaksınız siz kalbinizi ferah tuttukça mutluluğu yakalayacağınıza eminim .Hiç kimse vazgeçilmez değildir .Çocuğunuz için kendinize yeni bir gelecek kurmanız gerekiyor bence :(

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    canım gerçekten okurken hem üzüldüm hem sinirlendim.bir tarafdan bırak sil diyesim geldi bu kadar üzülüp yıpranmaya değermi,evlilik kolay diğil tamam 6 sene geçmiş ortada bir çocuk bunada tamam ama bu senin hayatın kimse için değmez feda etmek,kocamdır dersin aha yaptığı kötülük budur,6 sene sonunda bir çocuk varken yaptığı haraket bu işte bırakmak ailesine dönmek yerine dahada bağlanmış :sinir: diğer tarafdanda insan yaşamadıkca anlayamaz dışardan konuşmak akıl vermek kolaydır birde yaşayanları görmeden,bence uzaklaş canım iyice kendini dinle bu şekilde karar vermen çok zor yanında oldukca gördükce daha çok üzülüceksin,diğer yorunlarımda kal demiştim ama kusura bakma senin eşin kendini aşmış uzaklaşman daha mantıklı doğru karar vermen lazım bu şekilde bir yere varamazsın.Yaşınızı kaç bilmiyorum ama bu kadar yıpratmayın kendinizi kendi ailemden,kendi babamdan gördüm değmiyor
    RABBİM yardımcın olsun bu kötü günleri atlatmana yardım etsin

6. 1000nur

1000nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :'( :'( lütfen o .......... lere inat dik dur Rabbim yardımcın oLsun

Son düzenleme: 26 Temmuz 2011
  7. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    onun yanında durdukça kendini daha kötü hissedeceksin onun mutluluğu senin mutsuzluğun oluyor bırak gitsin ne hali varsa görsün sana değer veren biri inan bunu yapmaz sana değer verse senin böyle üzülmene göz yummazdı. ablacım al kızını kendine yeni bir sayfa aç en azından biraz daha üzülür acı çekersin ama elbet bir gün geçer böyle devam ettikçe her gün üzülecek acı çekeceksin. Allah zor durumda olan kullarına yardım eder Allahın rahmeti hep üstünde olsun tez zamanda kurtul inşallah sıkıntılarından..

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    okurken cok üzüldüm fotoğrafını gördün demek cok koyar insana alllah kimsenin basına vermesin insallah seninde en kısa sürede yüzün güler mutlu olursun allah yardımcın olsun

9. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    jupi sonunda gördün he git arkadaşım bırak git git ki aynı acıları eşin onada yaşatsın bir başkasıda onu ağlatsın senin şu durumda olman çocuğunada zarar onlar bizim meleklerimiz ben ağlayınca meleğimde ağlıyor senin meleğini düşünemiyorum bile.bu şekilde gözünün önünde acısını çekicene uzaklaşıp yokluğuna alış derim tamam sabrın çok güzel mükafatı büyük olacak ama belki gittiğin zaman özler seni ve kızını yokluğunuzun farkına varır.sanada düşünme payı kalır.inş. istediğin gibi olur

10. jupiter

jupiter Forum Okuru

ilgilerinize cok ama cok tesekkür ediyorum...inanin sizler olmasaniz burda yabanci bir memelekette nasil dayanirim bilemiyorum..ciddiyetime inanin kimsem yok burda yapayalnizim ve ancak sizlerle rahatlikla paylasabiliyorum dertlerimi....

biri oldugunu biliyordum evet ama kim oldugunu bilmek helede bu olayi ilk ögrendigimde tahmin ettigim kisinin cikmasi...bunu ona sordugumda o kisi olmadigini söylemisti hherzamanki gibi beni yine kandirmis...4 senemi ayni yastikta gecirdigim adamdan habire sirtima kaziklar yiyorum...bu nasil bir sevgi olurda hala burda kalirim bilemiyorum...yada korku diyelim ..hayata yalniz atilma korkusu....yasim 26 gencim yolun basindayim...ama ben kendimi sonuna gelmis herseyden bikmis ve nefret eden olarak görüyorum....aklim hala almiyor....bu olaylar basladiginda benden dahada sogumasin diye bir kac kez ona gidip onunla birlikte olmak istedigimi söylemistim oda yok falan dedi ama yinede oldu...ve bu gün bunu ögrendim..ona belli etmedim herzamanki gibi biseyler ögrendigimi yanima geldi ve ben sesimi cikarmadim onun la bunlara ragmen birlikte oldum...kendimden igreniyorum yok diyemedim neden bilmiyorum...canimi yakiyor beni sürekli bitiriyor...ve ben hala sesimi cikarmiyorum...bu konulari konusmuyorum lafini acmiyorum...bukadar sakin kalmama bende sasiyorum...evliyiz bir kizimiz var o en cok istedigi meslegini yapiyor ve buna benim katkim okadar cok ki..sadece buna deil bir düsünse onun hayatina neler kattigimi..ama hayir kendini herseye kapatmis tek istedigi o kisi...msjlarinda buna diyorlar iste o kiz mutlu onun mutlulugunu bozma birak..ama bu diyor ben onun mutlu olmasini herseyden cok istiyorum ama o suanda mutlu oldugunu saniyor oda bilmiyor hala beni seviyor....bu nasil bir mantik bu nasil bir serefsizlik aklim almiyor....rabbime siginiyorum ondan diliyorum kapimda bana yalvardigini görmek istiyorum....bilmiyorum ona bir sans daha verirmiyim ona güvenebilirmiyim ama bunu görmek en büyük dilegim......hepinizden allah razi olsun meleklerim....bana güc verdiginiz ve destek oldugunuz icin...

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin bir mesleğin varmı calısmak istesen bulabilirmisin iş bilmiyorum ama bir bütcen olsa hiç değilse ileride bigün tak ettiğinde evden gidersin kendine bakarsın seni en iyi senin basına gelenlerii yasamıs baska birisi anlar ben tam anlayamam evli değilim ama kendimi düsündüm öyle bir durumda ne yapar eder hayata tutunmaya calısırdım kendimi ezik göstermemek icin iş bulurdum evli olsam bile bikac zaman kendi paramı kazanırdım hem iş ortamında herkes değşiyo erkekleri iş ortamıda cok etkiler oda kıskanırdı seni calıstıgın yerdeki kisilerden falan bakarsın öyle değişirdi değerini anlardı böyle olaylar cok oluyo allah sabır versin insallah duaların kabul olur bu senin sınanman olur güzel atlatırsın umarım...

12. jupiter

jupiter Forum Okuru

ben almanya ya gelin geldim canim..ve bi meslegim yok..ama maddi yönden ondan ayrilirsam eger bi SIKINTIM olmaz burda...ama benim korkum ailem beni burda yalniz basima kalmama izin vermiycekler...ama ben kesinlikle türkiyeye dönmek ve ailemle yasamak istemiyorum...bunu hic kaldiramam elimde bir cocukla tekrar baba evine dönmek daha kötü..üstelik onlar birlikte oturmak ve calismama izin vermeyecekler.....bunu onlara nasil kabullendirebilirim bilmiyorum...yani heryönden sorun cikiyor kalsam kendimi kaybedecegim gitsem etrafin dedikodulari baskilari ile daha kötü mahvolacagim...suanda öyle bi durumdayimki cikis yolu yok...ama öncelikle bi karar vermem en iisi tamam mi devam mi...bunu birtürlü kesinlestiremiyorum......amin canim amin rabbim insallah en kisa zamanda duyar sesimi.....

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    anladım canım ama ne mutluki sana kabul eden bir ailen olucak bazıları hiç kabul etmez yüzüne bakmaz şükretmek lazım etraf ne der diye düsünme cok konusanın basına gelir insallah duyar sesini :)

14. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı eş Rabbimin kuluna verdiği özel ikramı,hayırsız eş ise Rabbimin kuluna verdiği imtihanıymış "Mevlana" canım benim biliyorum yaşadıkların çok zordur bunu bizler değil en iyi sen anlarsın içinde olduğun için ama belkide Rabbimin sana verdiği bir imtihandır.bu dünyada herkes birşeyle sınanır..ya sağlığıyla,ya evladıyla yada eğitiminle yada eşinle evliliğinle Rabbim iyi kötü sabır etmemiz için sınar bizi..unutma Rabbim sabredenlerle beraberdir yani seninle beraber...Raabim eşinede merhamet,ihsan eylesin,,

15. jupiter

jupiter Forum Okuru

amin canim tesekkür ederim...evet bende öyle diyorum bu benim sinavim..bazen cok bunaliyorum neden bu neden böyle diye ama ....naparsin hayat gaidesi hic bitmiyor....rabbim islah eylesin o kizda insallah buna aldanmaz ve bu pisman olur en kisa zamanda...hos bunu kabullenmek cokzor cok cabalamasi lazim ya neyse....ilgine tsk ederim canim...

can cekisiyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  2. canlar

canlar

slm melşekler nasılsınız
  3. Canıma

Canıma

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük...
  4. canımsın

canımsın

esni kaçırırım diye korkuyorum handanca sana inan çok ihtiyacım var hemde çok bana yardım edip bana bakıp ne olacağını söylersen rahatlarım 1970 aslan ben 1960 blık burcu sevgilim

Sayfayı Paylaş