gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

can dundar'dan

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hep merak ederim: Nereye gider bu bilgisayarların, cep telefonlarının posta kutularından silinen mesajlar, mektuplar, yazılar... Onca harf, cümle, satır?.. Sanal âlemin görünmez kablolarına tutunup bir ekrandan yüreklere ulaşan haykırışlar, özlemle tuşlanmış, mesaj kutularında saklanmış aşklar... ne olur silinince?..
    Uzay boşluğunda dağılır mı?
    Yoksa bir yerlerde saklanır mı?
    Bir gün yeniden toplanır mı?
    Silinmiş yazılar diyarında...
    Bir pişmanlık kurultayında...
    Ya ölenler?
    Onlar hangi keşfedilmemiş ülkeye gider?..

can dundar'dan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  2. canlar

canlar

slm melşekler nasılsınız
  3. Canıma

Canıma

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük...
  4. canımsın

canımsın

esni kaçırırım diye korkuyorum handanca sana inan çok ihtiyacım var hemde çok bana yardım edip bana bakıp ne olacağını söylersen rahatlarım 1970 aslan ben 1960 blık burcu sevgilim

Sayfayı Paylaş