gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can Dündar'ın İranlı eski sevgilisi konuştu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

can dündar, eski sevgilisi, sevgilisi, iranlı sevgilisi, taies farzan,

Can Dündar'ın İranlı eski sevgilisi Taies Farzan isyan etti Melek'ler. İşte o haber!

İmajım kötü diye teklif gelmiyor. Gazeteci Can Dündar’la yaşadığı kaçamakla tüm dikkatleri üzerine çeken İranlı oyuncu Taies Farzan, Sabah'a konuştu: O olay bana çok şey kaybettirdi. İnsanlar, “Projemizde seni oynatacaktık ama imajın kötü” dedi. Resmen cezalandırıldım!

SORUMLULUK BANA YÜKLENDİ

‘İçimdeki Sessiz Nehir’ filminin başrol oyuncusu Taies Farzan, “Bu filme beni, acı çeken bir kadının felsefesi çekti” dedi. Farzan, sohbet sırasında Can Dündar’la yaşadıklarını ve sonrasını da anlattı: ‘Yuva yıkan kadın’ olarak anılmak üzücüydü. Ben sadece bir insanla özel anlar yaşadım, hepsi bu!

OLAYI KİTAPTA ANLATACAĞIM

O olay bana çok şey kaybettirdi. Ne evliydim, ne çocuğum vardı ama tüm sorumluluk bana yüklendi. İnsanlar, “Projemizde seni oynatacaktık ama imajın kötü” dedi. Cezalandırıldım.* Kimse, o ilişkinin arka planını bilmiyor. Hayat hikayemi yazmaya başladım, orada her şeyi açıklayacağım.

OLAYLARI KULLANMAYI BİLEMEDİM

“Gölgesizler filmindeki öpüşme sahnesi ve özel hayatımdaki o olayın meslek hayatıma pozitif etkisi olmadı, yoluma birer engel olarak çıktılar. Demek ki ben bunları kullanmayı bilemedim. Çünkü bundan prim yapma düşüncem olmadı.”

Can Dündar'ın İranlı eski sevgilisi konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Dündar'dan Bayram için ...

Can Dündar'dan Bayram için ...

can dündar bayram zamanla anlıyor insan 3 4 güne sıkışmış bir tatilden öte bir şey bayram Zamanla anlıyor insan:3-4 güne sıkışmış bir tatilden öte bir şey bayram...Nefes almak bayramdır mesela; günün birinde soluksuz kalınca anlar insan...Görmenin nasıl bir bayram olduğunu karanlık öğretir; sevmeninkini yalnızlık...Sızlamayan her organ, hele de burun direği bayramdır.Bayramdır elden...
  2. Sibel Can - Eski Toprak

Sibel Can - Eski Toprak

BoŞa Ah Etme A BÜlbÜl Ne AŞik Kaldi Ne De GÜl GÖÇ EtmİŞ Eskİ Sevdalar Şİmdİ Mevsİm En Son EylÜl Çok Eskİden Adi VarmiŞ BaŞka Bİr Tadi VarmiŞ Adam GİbİymİŞ Sevmeler Ne DÜzenbaz SevİŞmeler Ne Vedasiz Gİtmeler YokmuŞ BÖyle Bahaneler VedalaŞip Son EylÜlde DÖkÜlmÜŞler Yaprak Yaprak O Sİyah Beyaz AŞklarin Adi Şİmdİ Eskİ Toprak
  3. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  4. Ebru gündeş ve iranlı sevgilisi reza zarrab evlilik yolunda

Ebru gündeş ve iranlı sevgilisi reza zarrab evlilik yolunda

ebru gündeşin son evliliği ebru gundes iranda gündeş iranda gundes iran in iran İnşallah Ebru Gündeş'in bu evliliği uzun sürer :tik: BAŞARILI ŞARKICI EBRU GÜNDEŞ VE İRANLI SEVGİLİSİ REZA ZARRAB EVLİLİK YOLUNDA İLERLİYOR.. Şarkıcı Ebru Gündeş ile İranlı işadamı Reza Zarrab'ın bir yıl önce başlayan ilişkisinde yeni gelişmeler var. Zarrab'ın eski sevgilisi şarkıcı Günel ile son günlerde...
  5. Can Bonomo'nun Sevgilisi

Can Bonomo'nun Sevgilisi

can bonomonun sevgilisi can bonomo sevgilisi can bonomo ve sevgilisi Şu sıralar magazin gündemi Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo ile ilgili haberlerle meşgul melekler :) Can Bonomo kimdir, ne yer ne içer, sevgilisi var mı, kaç yaşında ? İşte bu sorular bize de sık sık soruluyor ve bir misafirimizin sorduğu Can Bonomonun sevgilisi var mo sorusunu...

Sayfayı Paylaş