gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can eriğin faydaları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

papaz eriğinin faydaları eriğin faydaları nelerdir yeşil eriğin faydaları

Merhaba Sevgili Melek'ler, mevisim olan ve benimde çok sevdiğim eriğin faydaları hakkında ki merak edilen bilgileri bu yazımızda konu alıyor ve erik yerken bunları bilmeniz< gerekir diyoruz :)

- Erik vücuda güç ve enerji verir.

- Beden ve zihin yorgunluğunu giderir.

- Sinirleri sakinleştirir.

- Kansızlığa iyi gelir.

- Sindirim sistemine de faydalıdır.

- İştah açıcıdır.

- Östrojen seviyesini dengelediği için özellikle Menopoz dönemindeki kadınlar için faydalıdır.

- Hazmı kolaylaştırır.

- Romatizmaya iyi gelir.

- İdrar söktürücüdür ve kabızlığı giderir.

- Vücuttaki zararlı maddeleri dışarı atmaya yardımcı olarak böbrekleri dinlendirir.

Can eriğin faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japon eriğinin faydaları

Japon eriğinin faydaları

ginkonun faydaları domuz eriği japon eriğinin faydaları japon eriği erigi Japon eriği ve faydaları hakkında sizlere detaylı olarak tüm bilgileri veriyorum Ginkgo biloba nedir ve ginkgo biloba faydaları nelerdir? Ginkgo biloba olarak bilinen japon eriği hafızayı güçlendirici özelliğiyle tanınmaktadır. Japon eriği(Ginkgo biloba) yaşayan en eski ağaç olarak bilinir ve hakkındaki kayıtlar İ.Ö....
  2. Eriğin faydaları

Eriğin faydaları

eriğin faydaları, nelerdir, ve zararları, saymakla bitmiyor, buyrun gelin öğrenin bol bol erik yiyin arkadaşlar. Benim en sevdiğim meyvelerin başında gelir erik. Faydasını bilmem ama, ishal ve karın ağrısı gibi zararlarını çok iyi bilirim Melek'lerim:D:D:D:D O zaman gelin, faydalarınıda birlikte öğrenelim:A Of off şu güzelliğe bakın, lezzetini tahmin edebiliyorum yahuu :D:D Hadi gelin...
  3. kurutulmuş erik faydaları

kurutulmuş erik faydaları

Arkadaşlarım kabızlık çekiyorum bana kuru erik iyi gelir mi ? kurutulmuş erik faydası nedir kuru eriğin yararlarını bana lütfen yazar mısınız birde faydalı olacak ise kabıza nasıl kullanılacağınıda yazarsanız iyi olur.
  4. Kurutulmuş Erik Vücuda Faydaları

Kurutulmuş Erik Vücuda Faydaları

Kurutulmuş Erik Faydaları Nelerdir Kurutulmuş Erik Faydası Nedir Kuru Eriğin Yararları Birçoğumuzun evlerimizde tüketmeye çalıştığı kuru tulmuş eriğin özellikleri ve vücuda faydaları hakkında ki bilgilerimiz şöyle melekler ; Kuru eriğin faydaları yararları Kuru Erik su, seker, karbon hidratlar, asidler, albuminler yelozdur. bunlardan başka a, C ve b vitaminler, minerallerden demir,...
  5. Mürdüm Eriği ve Faydaları

Mürdüm Eriği ve Faydaları

Mürdüm Eriği hakkında bilgi Mürdüm Eriği faydaları, yararları Severek tükettiğimiz, reçelini marmelatını yaptığımız mürdüm eriğinin faydaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirelim melekler :) Erik türlerinin iklim istekleri birbirinden farklıdır Mevcut türler içerisinde değişik iklim koşullarına en iyi uyabilen P cerasifera'dır Avrupa erikleri (P domestica) kışı nisbeten soğuk geçen...

Sayfayı Paylaş