gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Can hikmet değirmenci

Konu, 'Alem Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

can hikmet değirmenci can hikmet değirmenci şiirleri kimdir biyografi Sağlık problemlerinden dolayı şu anda yayına kısa bir ara veren Can Hikmet Değirmenci 'ye Acil Şifalar Diliyoruz...
    Program Adı : SONBAHAR RÜZGARI
    Can Hikmet Değirmenci

Sonbahar Rüzgarı
    Her Pazar-22.00-24.00

Duygular yıldızlara ulaşırken gecenin "soft" saatleri başlar. Bazen kış olur kar yağar yanlızlıklara. Bazen çiçek açar ilkbahar olur hayaller. Bazen yağmur olur düşleri. Avuçlarında sevinçler acılar, gecenin lacivertlerinde dolaşır. Masalsı bir dünya başlar. Gökyüzü ışır. Şarkılar, şiirler, öyküler birbirine karışır.

Sevgidir sanat, aşk’tır, sevgi dünyasıdır insanın içindeki, insanı strese karşı koruyan küçük melektir sevgi. Sevgi özgürlükler dünyasıdır.

Yayın Saatleri :
    Pazar 22:00 - 24:00

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil şifalarr ya çok üzüldüm :( yayına bağlantı olabiliyormu peki?

Can hikmet değirmenci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örtünün hikmeti

örtünün hikmeti

Kapının arka arkaya çalınmasıyla yatağımdan fırladım. Gecenin bu saatinde gelen kim olabilirdi ki? Alelacele aşağıya inerek kapıyı açtım. Bitişik evde oturan arkadaşımın oğluydu.Nefes nefese, - Babam çok hasta, arabanızla doktora götürebilir misiniz? dedi. - Arabam 2 gündür tamirde, ama telefon edip doktor çağırabiliriz. Bir doktor arkadaşıma telefon ettikten sonra çocukla...
  2. Orucun Hikmetleri

Orucun Hikmetleri

Ramazan-i serifteki oruç, Islâmiyet’in bes sartindan birincilerindendir ve Islâm’in seâirlerinin en mühimlerindendir. Ramazan ayindaki oruç sadece aç kalmaktan ibaret degildir; saymakla bitmeyecek pek çok hikmetleri vardir. Bu hikmetlerinden bazilarini kisaca söylece siralayabiliriz: 1- Cenâb-i Hakk yeryüzünü bir nimet sofrasi seklinde yaratip, umulmadik tarzda ve hadsiz hesapsiz nimetlerle...
  3. Nazım Hikmet

Nazım Hikmet

Nâzım Hikmet 20 Kasım 1901'de Selanik'te doğdu (aile çevresinde 40 gün için bir yaş büyük görünmesin diye bu tarih 15 Ocak 1902 olarak anılmış, kendisi de bunu benimsemiştir), 3 Haziran 1963'te Moskova'da öldü. Baba tarafından dedesi Nâzım Paşa valiliklerde bulunmuş, özgürlükçü, şairliği olan bir kişiydi. Mevlevi tarikatındandı. Anayasacı Mithat Paşanın yakın arkadaşıydı. Babası Hikmet Bey...
  4. Değirmenci

Değirmenci

Kendi nefsini ve topluma zararlı kişi yohut durmları ıslah etmekle meşgul insana, Yaşlı ve nurlu yüzlü değirmenci gün görmüş insana, genç ve hırpani kılıklı değirmenci şüpheli kazanç ehli, güvenilmez kimeseye delalet eder.Rüyada görülen degirmenci, degirmende ögütülen bugday miktannca kendi nefsim ve dünyasini islah etmekle mesgul olan bir adama isarettir. Eger gördügü degirmenci genç ise,...
  5. canımsın

canımsın

esni kaçırırım diye korkuyorum handanca sana inan çok ihtiyacım var hemde çok bana yardım edip bana bakıp ne olacağını söylersen rahatlarım 1970 aslan ben 1960 blık burcu sevgilim

Sayfayı Paylaş