gebe
  1. BynCan

BynCan Forum Okuru

Can,im seni seviyorum..

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında BynCan tarafından paylaşıldı.

Seni seviyorum adam gibi adam oldugun icin, seni sevmeyi seviyorum yasamama umut oldugun icin, Senle kavga etmesini seviyorum barisma anini iple cektigim icin,
    Mutlu olmaya sebep aramiyorum sen varsinya
    benim icin...

sedaaa ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ne güzel de bahsetmişsiniz sevgiden. Ne mutlu size :)

3. BynCan

BynCan Forum Okuru

Tesekkür ederim canim..

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel duygular bunlar hep mutlu olursun inşallah :)

Can,im seni seviyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canim annem seni çok seviyorum

canim annem seni çok seviyorum

canim annem BAS TACIM ANNEM Hayat başıma papatya- larla işlenmiş bir taç taktı... Papatyaların her birinde sevgi var, emek var, şefkat ve süt kokusu var... Anne, bu tacın adı. Papatyalarla süslü, gülücüklerle birbirine tutunmuş, kollayan, koruyan en kıymetli hazine; anne... Ben ilk doğduğumda kim bilir benim için neler hayal ettin? Önce pembe elbise mi giydirecektin, yoksa kırmızı mı?...
  2. Seni Seviyorum cansın sen can

Seni Seviyorum cansın sen can

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...

Sayfayı Paylaş