Can Muhammed İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

muhammed dünyaya geldi ilahisi muhammed dünyaya geldi ilahi sözleri can ilahisi sözleri canım ahmet can muhammet melekler tebliğe indi dinle muhammed dünyaya geldi
    melekler tebliğe indi
    cehennem ateşi söndü
    canım ahmed can muhammed
    muhammedin kaşlarına
    döktüğü göz yaşlarına
    kurban olam yollarına
    canım ahmed can muhammed
    muhammedin gözlerine
    baldan tatlı sözlerine kurban olam izlerine
    canım ahmed can muhammed

Can Muhammed İlahisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Can Muhammed(s.a.v)

İstemem ben inci gÜher, GönÜl gözÜm seni ister, Söyleyelim hep beraber, Muhammedim, can Muhammed. SÜnnetinden aldık ilham, Uzak dÜştÜ bize haram, Getirelim salat, selam, Muhammedim, can Muhammed. Rahmet oldun alemlere, Nurun doldu gönÜllÜre, Rehber oldun alimlere, Muhammedim, can Muhammed. Kevser sana oldu şarab, Senden uzak kullar harab, Bizi yoldaş eyle ya Rab, Muhammedim, can Muhammed....
  2. Muhammed Anadan Doğdu İlahisi

anasından doğdu dünyaya geldi Muhammed anadan doğdu Melekler tebriğe indi Gönüller şaduman oldu Can Muhammed nurdan Ahmed Gördüm göbeği kesilmiş Sünnet olmuş toz ekilmiş Nurdan kundağa sarılmış Can Muhammed nurdan Ahmed Hakkın nikabı yüzünde Kudret sürmesi gözünde Gördüm melekler dizinde Can Muhammed nurdan Ahmed Dileriz Hak’tan inayet Umarız senden şefaat Son nefeste hem selamet Can...
  3. Yaaa Muhammed İlahisi

Arşın kubbelerine adı nurla yazılan İsmi semada Ahmet yerde Muhammed olan Yedi katlı göklerde hak cemalini bulan Evvel ahir yolcusu Ya Hazreti Muhammed Sağnak nur yağmurları inerken yedi kattan O gece sendin gelen ezel kadar uzaktan Melekler her zerreye müjde verirken Hak�tan O gece Sendin gelen Ya Hazreti MuhammedGüneşler gecenin nuruna secd ederken Yıldızlar meşk içinde kâinat vecd...
  4. Muhammed Ve Gül İlahisi

muhammet ilahisi gül muhammed ilahisi gül muhammed sözleri benim peygamberim öyle güzel ki muhammet Benim Peygamberim öyle Güzelki Nuru Aydinlatir Bütün Alemi Onun Sevdasina öter Bülbüller Ona Aşik Olmuş Kirmizi Güller Kirmizi Güller Ona Aşik Olmuş O Sefil Güller Oooo Oooo Oooooo Ooo Ooo O Muhammed
  5. can dedim ilahisi

can dedim canan dedim can canan indir ilahisi ilahisi dedi Sırtında bir eski hırka Ellerinde nasır Bir dost geldi gurbet elden Yüzünde kahır Can dedim canan dedi Dost dedim dostum dedi Kal dedim kalmam dedi kalmam dedi kalmam dedi Yar dedim yaren dedi Sev dedim sevmem dedi Gül dedim gülmem dedi gülmem dedi gülmem dedi Sözünde bir dertli türkü Gözlerinde hüzün Bir dost geldi Gurbet elden Özünde...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. can muhammed ilahisi sözleri

,
  2. can muhammed ilahi sözleri

,
  3. can muhammed sozleri

,
  4. canım ahmet can muhammed sözleri,
  5. canım ahmed can muhammed sözleri,
  6. can muhammed ilahisi,
  7. can muhammed ilahisi indir,