gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

can sıkıntısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bazen canım sıkılıo henüz 12 yaşındayım n yapmalıyım

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ah canim benim yaaa.... benim yiyenimde öyle... teyze cok sIkIlIyorum diyor ne yapayimki...

ona söyledigimi sanada söyleyim belki hosuna giden birsey vardir arasinda....

Kitap okuya bilirsin, bulmaca cöze bilirsin, odana süs yapa bilirsin mesela güzel kutular tokalarini koyman icin, günlük yaza bilirsinsin- gelecege dönük hayallerini yaza bilrisin, büyüyünce okumasi cooook güzel oluyor. Annene ev islerinde yardim ede bilrisin inan cok sevinir ;), kendine sal öre bilirsin, örgü ögrenmeyi deneye bilirsin.

umarim senin hosuna giden birseylerde yazmisimdir

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

can sıkıntısının çözümü eğlendiğin şeyi yapmak zevk aldığın seyi yapmak

can sıkıntısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çimentoda Fiyat Sıkıntısı

Çimentoda Fiyat Sıkıntısı

TÜRKİYE Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan İğnebekçili, 2003-2007 yılları arasında çimento fiyatlarındaki artışın sanılanın aksine enflasyon rakamlarının çok altında kaldığına dikkat çekerek, "Türkiye İstatistik Kurumu’nun verilerine göre 2002 yılı baz alındığında çimento fiyatlarındaki artış, enflasyonun yaklaşık 23 puan altında kaldı. Geçen yıl da ortalama...
  2. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  3. Büyükanıt'ın 'telekulak' sıkıntısı

Büyükanıt'ın 'telekulak' sıkıntısı

Yaşar Büyükanıt, insanların artık birbiriyle telefonda bile konuşmaya korkar hale geldiğini söyledi. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Beykent Üniversitesi'nde ''PKK Terörünün Gelişimi, Bugünü ve Geleceği Bağlamında Önlemler'' konulu konferansta konuştu. Büyükanıt, emekli bir asker olduğunu, buradaki sözlerinin tamamen kişisel görüşlerini yansıttığını ve hiçbir...
  4. süperyedili'nin sıkıntısı

süperyedili'nin sıkıntısı

Arkadaşlar bu yazıyı melek oyunlarından alıp kopyalıyorum ilgimi çekti ve nedense çok hoşuma gitti toplum olarak yaptığımız bişeyi gördüm burada hasta olmasakta hastaymış gibi yapıp ilaç yazdırmak! eminim sıkılmadan merakla okuyacaksınız ve hak vereceksiniz...... ben de burdayım,üffff,uyuyamıyorum bir türlü,yarın işe gitmek istemiyorum,tatile ihtiyacım var,iznimi ağustosta kullanacam ama...
  5. tatil sıkıntısı :S

tatil sıkıntısı :S

ne kadar tatil iyi desek bile sıkıntı ortağı oluyor.Ev işleri,yemek,dersler,okul... hepsini tatilde atlatmak isterken birde yeni bir iş daha çıkıyo :( annemin temizlik aşkı...:hasta: ''tatilin keyfini çıkarmak istiyorum dokunma bana'' desemde işe yaramıyo ve kendimi temizliğin ortasında buluyorum :S :shootout: Havalar soğuk ve evden dışarı çıkamamak ayrı bir dert gezme hevesim kalmıyo bu...

Sayfayı Paylaş