gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Can sıkıtısı

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Sıkıntı.Kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğini ancak, sonrasında rahata ereceğinizi işaret eder. Birisinin sizin canınızı yaktığını görmek size acı bir haber geleceği anlamına gelir. Kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğini ancak, sonrasında rahata ereceğinizi işaret eder. Birisinin sizin canınızı yaktığını görmek size acı bir haber geleceği anlamına gelir. Rüyada gönlünün daralmasi, pismanlik ve afdilemedir. Bundan dolayi bir kimse rüyada gönlünün sikildigini görse, o kimsenin yaptigi günahtan dolayi pisman olup tevbe ve istigfar etmesine isarettir.

Can sıkıtısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  2. canlar

canlar

slm melşekler nasılsınız
  3. Canıma

Canıma

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük...
  4. canımsın

canımsın

esni kaçırırım diye korkuyorum handanca sana inan çok ihtiyacım var hemde çok bana yardım edip bana bakıp ne olacağını söylersen rahatlarım 1970 aslan ben 1960 blık burcu sevgilim

Sayfayı Paylaş