gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Can Tanrıyar açtı ağzını yumdu gözünü. Eski eşi Petek Dinçöz 'ün evine yaklaşmaması için tedbir kararı aldırdığı Can Tanrıyar Petek Dinçöz 'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte noktasına virgülüne dokunmadan o açıklamalar...

Haberler var gazetelerde…

Petek, bana tedbir kararı almış, evine falan gitmemem için hatta silahım varsa alınmasını istemiş v.s v.s

Doğru mu bilmiyorum?..

Bir tebligat gelmedi henüz bana…

Fakat, bildiğim şeyler var.

Ya, ben ayrıldığımızdan beri bir kere bile Peteği görmedim ki!..:)

Peteğin taşındığı eve bir gün bile gitmedim ki!..:)

Hatta kaç kere açıklama yaptım, “Petek ortaya çıksa da şu imam nikahını bitirsek” diye…

Peki ya silah… Evet var ama evde durur. En fazla kapının önüne inmişimdir belimde, belki bir kere, bir olay olduğunda… Hayatta taşımam… Burası dağ başı değil ki, İstanbul…

Zaten o silahı da bana, evimize hırsız girdikten sonra Petek aldırmıştı. Ne olur ne olmaz diye… Tarihi belli, zamanı belli!.. Evde kasada durur silah…

Eeee, peki bu olanlar ne?..

Komedi!..

Bu, şayet Petek’ten aslında benim onun evine gitmemi isteyip, “ Gel yeniden birlikte olalım… Geriye, gel artık. Bak gelmezsen, ben de seni böyle manşet yaptırırım” mesajıysa çok yanlış…

Petek’e hiç yakıştırmam… “Gerçek” Petek hayatta böyle bir şey yapmaz!..

Haa, hiçbir şey yokken mahkeme nasıl mı böyle bir karar alır?..

Son kanunları biliyorum. Böyle bir talepte bulunduğunuzda, mahkeme hemen tedbir kararını alıyor, sonra inceliyor, itirazları dinliyor, bir hafta içinde falan “gerçekliği” yoksa iptal ediyor.

Kararı hemen alma nedeni, olası bir şey olmasını engellemek… Ama sonra itiraz ediliyor, bakılıyor ki, hayali ya da birilerini kötü göstermek için yapılmış, kaldırıyor. Tabi ki bu mahkemenin takdiri…

Ama öncelikle ben kendimden eminim… 4 ay oldu ayrılalı… Bir kere bile karşı karşıya gelmedik.

Ben sadece, imam nikahımızı bitirmek ve 3 köpeği kendisine teslim etmek için ilk günler talepte bulundum ama kabul etmedi.

Ayrıldığımızın ilk bir haftasında dostça konuşurken, sonradan telefonda bana bağırıp çağırmaya başladığında, yine birilerinin bir oyun çevirdiğini ve gaz verdiğini anlamıştım zaten… Çünkü 13 yıl önceki anne yine birdenbire ortaya çıkmıştı!..

O yüzden o dönemde hiç anlaşamamıza rağmen, “Gel istersen bir daha deneyelim” diye mesaj bile attım. Düşeceği çukurdan korktum!..

Sonrasında ise güzel dostluk ve hayat boyu arkadaş kalma mesajlarıyla noktaladık.

Ama o arada, bir anda annesiyle ilişkimden tutun da, yok asistanı v.s v.s bir sürü olay çıkarmaya başladılar önüme…

Hepsine cevabımı verdim.

Ama bir gün bile Peteğe laf ettirmedim. Hatta televizyon programı yapabilmesi için teklif götürttüm, çok iyi bir reklam projesi için de kendisine anlaşma sundurdum. Ama anlayamadığım bir şeyler, bir travma vardı ortada… Eve kapandı, yapmadı. Ya da yaptırmadılar. Çünkü kendisiyle hiç konuşmadım… Menejeri, annesi artık benimle konuşturmuyorlardı. Aracılar vasıtasıyla yaptım bu teklifleri…

Petek’in bu durumu çok şaşırtıyordu beni…

Halbuki 2 yıl kadar önce resmi bir boşanma yaşadığımızda, hep çok takdir etmiştim Peteği…

O zaman da yine ailesi “Can’ın Ulus’ta bir garsoniyeri var, bir yandan da orada bir kızla yaşıyor” diye bir hikaye uydurmuştu. Petek de hemen kanmıştı.

Petek öyle bir terk etti ki evi… Çok kırılmıştım. Cevap hakkı bile vermeden… Boşanmayalım, bunlar yalan dedim, dinlemedi. Ama sonra boşanma zamanı geldiğinde, birlikte olduğumuz zaman aldığımız iki ev vardı, onlardaki hisselerini de bana devredeceğini söyledi. Dedim “Yapma, bir sürü harç çıkacak, bunların yalan olduğu ortaya çıkınca, yine bir araya geleceğiz, kendi halimize güleriz” dedim. Dinlemedi. Baktım ciddi… Ben verdim harçları, gittik beraber tapu dairesine ve ciddi ciddi hissesini devretti.

“Niye yaptığını anlayamadım”…

O da, “Ben artık çok para kazanıyorum “ dedi ve işlerine devam etti ve sonra 3 tane İzmir’de 1 tane de İstanbul Ulus’ta ev aldı, arsa aldı v.s

Bana da, “Beni bugünlere sen taşıdın. Teşekkür ederim” dedi.

Ben de herkese Petek’in bu delikanlı duruşunu anlattım. Hatta bu konuda basına röportaj verdim.

Ve sonrasında!..

Petek, yaklaşık 4 ay sonra, ailesinin-akrabalarının tamamiyle kendisini kandırdığını anladı. Hepsini İstanbul’dan bile bir gecede kovdu.

Ve buluştuk.

Düştüğü komik durumu değerlendirdik.

Araya bir kaç dost girince de tekrar birlikte yaşamaya karar verdik.

Bir iki sene böyle gitti.

Sonrasında yürütemedik ve ayrılmaya karar verdik.

(Burasını kısa geçiyorum yoksa bu yazı bitmez. Ama tahmin etmişsisinizdir. Yine aile hortlamıştı!!! Yoksa biz Petek’le bu hale düşer miydik?..)

Birlikte dostça bir açıklama metni yazıp, bitirdik.

Ben bu kez O’nun, oturduğumuz evde kalmasını istedim.

Hayır, “Ben yeni yerler aldım orada oturacağım” dedi ve gitti.

Köpeklerin 3’ünü de bir süre sonra alacağını söyledi.

Ama, rüzgar nereden estiyse, 10 gün sonra fırtınadan önceki sessizlik başladı.

Yine birileri bir şey anlatmıştı. Daha doğrusu senaryo yazmıştı!..

Petek de, daha önce İstanbul’dan İzmir’e kovduğu ailesinin yanına gitmişti.

Bu arada, sanat dünyasından da yerden bitme dostlukları başladı. Daha önce hiç görüşmediği insanlar nedense bir anda kankası olmuştu.

Ve sonra yer altından bana saldırılar başladı.

Detaylara girmek istemiyorum. Bunlar, Petek’in annesiyle ilişkim olduğuna kadar getirdiler lafları…

Neyse o da geçti ve konu kapandı.

Ben artık yeni bir hayat kurmaya hazırlanıyordum.

Tek üzüldüğüm resimlerde gördüğüm Petek’in haliydi. Öyle bir zayıflamıştı ki… Yüzü de sanki başka biriydi.

Ve maalesef ihale hep bana kalıyordu.

Örneğin, Kıbrıs’tan bir konser dönüşü O’nu havalimanında gören Davut Güloğlu’nun telefonda bana “Ağbi ne yaptın, mahvetmişsin kızı” demesi çok ağrıma gitmişti. Sanki her şey benim yüzümdendi.

Görüşlerine çok değer verdiğim Sezen Aksu da bana, “Can, bak bu kız kötü gidiyor, böyle olursa herkes seni suçlar” dedi.

Haklıydı.

Zaten ben asla ayrıldığı insana kötü düşünecek, “Ne hali varsa görsün, beter olsun” diyecek adamlardan değildim.

Zaten 12 yıl çok emek vermiştim eski eşime…

O yüzden öncelikle yaptığımız programlarda ya da internet sitelerimiz için ekibe “Eskiden Petek hanıma nasıl saygı duyuyorsanız, şimdi eski eş olarak o saygıyı göstermelisiniz” dedim.

Tabi ki bu kadarla da kalmadım.

Bu camiadan kim varsa hepsine Petek’le ilgili ne söylenebilecekse, ne yapılabilecekse yaptım. Onlarca şahidim vardır.

Ama O kabuğuna çekildi.

Yeni arkadaşlıkları O’nu bambaşka bir dünyaya götürdü!..

Ben yine de elimden geleni yaptım.

Bir gün kötü konuşmadım. Ailesi hakkında onu birkaç sözle uyarmaya çalıştım. Hiç ses çıkmıyordu. Yılmadım ve yardımcı olmak için her türlü dostluklarımı kullandım. Sonra sular duruldu. Duyduğum kadarıyla kendini yeni albümüne vermişti. Sevindim, artık çalışıyordu, kendini işine vermeye başlıyor diye…

Ve gelelim düne…

Bir de baktım 3 gazeteye servis yapılan bir haber var!..

Neymiş, Petek benimle ilgili “korunma” yasağı istemiş ve silahımın dahi alınması talebinde bulunmuş!.. Bilmiyorum doğru mu?..

Şok oldum, inanamadım. Baktım hala bir yalanlama gelmedi.

Bu nasıl bir şey arkadaş?..

Kim ne anlatıyor, kim ne senaryo yazıyor bilemiyorum?..

Ama Petek bunu nasıl yapar?..

Benimle evlenmek için “boşan boşan” diye başımın etini yiyen kız, şimdi benden uzak durmak için mahkeme kararı aldırtmaya çalışıyor!!!

Anlayabilen var mı?..

Mümkün değil…

Bu kişi Petek olamaz!..

Yani böyle kötü bir insan olamaz.

Tam 12 sene bana maskeli balo mu oynandı yani?..

Yok, yok olamaz. Yakıştıramam…

Zütğürt tesellisi gibi olsa da düşüncem şu:

“Petek fena bir travma geçiriyor ve kendinde değil… İşte bu arada kendisinden bir vekaletname aldılar ve bu şekilde başvurdular mahkemeye!..”

Başka bir şekil düşünemiyorum.

Çünkü, bu olaylara girenler de yıllardır O’nun avukatlığını yapan kişiler değil, yeni bir avukat falan bulmuşlar Petek’e, nedense!..

19 yaşındayken tanımıştım Petek’i…

“Seni karşıma Allah çıkarttı” deyip, kendisine neler yaşattıklarını anlatmıştı önce…

Günlerce ağlamıştı. Ben de O’nunla ağlamıştım.

Beraberliğimizin ilk 5 yılında sürekli “Allah karşıma çıkarttı seni… Ömür boyu bunu unutamam, sabah akşam dua ediyorum” diyen bir kız vardı yanımda…

Böyle “çekmiş” bir kızı ancak başarıyla(kendisinin yapabileceği işlerle) mutlu edebileceğimi düşünüp, elimden gelen her şeyi fazlasıyla yapmıştım.

Yalnız bir başka hanımla evliydim ki(o da vefat etti, Allah rahmet eylesin) Petek doğal olarak bundan çok rahatsızdı.

Sonunda uzun sürse de, boşandığımda dünyanın en mutlu insanıydı.

Ve herkesin bildiği gibi de biz Beyaz şov’da evlendik.

Ama yukarıda anlattığım senaryolarla bozuldu ilişkimiz ve boşandık.

Sonrasında yine yürümedi!.. Kısaca yine “aynı” nedenlerle!.. (Burası tam bomba, sonra bir ara yazarım!!!)

Evlilik de var, ayrılık da… Hayatın içinde olan şeyler bunlar… Herkes yaşıyor.

Fakat dün gazetede okuduğum haber!..

Petek açıkca neredeyse beni hapse attırmak istiyor desem, abartmamış olurum!.. Trajikomik bir durum!..

Ben, ne yeniden bir araya gelmek istiyorum, ne O’nu rahatsız ediyorum, ne de evine gidiyorum. Ama beni bir anda kamuoyuna sürekli Petek’in peşinden koşan ve O’nun korktuğu biri gibi göstermiş.

Peki, nasıl oluyor bu iş?..

Petek, O’na hayatını adamış ve O’nun için her şeyi yapmış, bir sürü medya yöneticisi, müdürü, muhabiriyle; bir sürü sanatçıyla, bazı radyocularla hep O’nun yüzünden kavga etmiş bir insana nasıl atar bu iftirayı?..

Hayır diyorum. O olamaz!..

O’nun sesinden duymadığım sürece de inanmayacağım.

Twitter’da yazsa bile… Çünkü artık Twit hesabını bile başkalarının kullandığını düşünmeye başladım.

Ayrıca ben ondan hiç bir şey istemiyorum ki…

Bir; imam nikahımızı bitirmek istemiştim, bir şahitle bir araya gelip… “Hayır, gerek yok” dedi. Kabullendim. Bir de “Hani 3 köpeği alacaktın” dedim. Almadı, onu da kabullendim. Zaten evde 4 köpekle yaşamaya da alıştım. Artık almasa da olur.

Ve bunlar 2-3 ay önce kapandı!..

Ne oluyor şimdi?..

Neden, beni peşinden deli gibi koşan, hatta silahlar çeken bir adam gibi göstermeye çalışıyor?..

Bin tane şahidim var. İki örnek… Sayın Selim Soydan ile Sayın Sadettin Saran, yüz kere aradılar beni, “aramızı toparlamak” için… “Çok teşekkür” ettim ve “Olmaz ağbi, bilmediğiniz şeyler var, ortada öyle bir aile var ki(!) biz yeniden bir araya gelemeyiz. Ve ben en küçük bir hamle bile yapmak istemiyorum. Siz o tanıdığınız Peteği unutun, son aylarda yaşadığı değişim, O’nu bambaşka biri(yanındakiler yüzünden) yaptı” dedim.

Fakat benim o bambaşka değdim boyutun asla ama asla bu boyuta geleceğine inanmak istemiyorum.

Petek’i televizyonda bu konuşmaları yaparken görmediğim sürece de inanmayacağım.

Benim bildiğim Petek, ikimizle ilgili bu haberi dün gazetelerde gördüğünde ağlamıştır, “Biz nasıl bu hale geldik” diye…

Böyle konuştuğum için yakın dostlarım bana gülüyor ve “Senin gözün kör olmuş” diyorlar.

Ama yok, yakıştıramam Peteğe… O yıllarca bana dua eden kadın, asla böyle bir nankörlük ve kötülük yapmaz!..

O yüzden, şu yazdığım yazıdaki Petek’i bile lütfen sokaktaki herhangi bir Petek farzedin!.. Benim bu yazdığım kişi Petek Dinçöz olamaz.

Kim ne derse desin, Petek avukatı vs kanalıyla değil kendi konuşana kadar da inanmayacağım.

Hayalse, ben belki de bu hayale inanıyorum.

Bu görüş açım da “tekrar bir araya gelir miyiz” düşüncesinden kaynaklanmıyor. O ilişki bitti. O ailenin 100 metre yanına yaklaşmam!.. Aslında benim korunma istemem lazım!..

Ama 12 yıl yaşadığım kadının 4 ayda bu kadar değişmesini kabul edemiyorum, ciddi üzülüyorum.

Haa, gerçekten O ise ve bunları bilinçli olarak yaptıysa…

Ne diyim… Eski eşim… Yine susar, Allah’tan sabır dilerim…

Allah akıl fikir versin derim…

(Belki şu anda bu son cümleyi yazmak kolay ama ya bir de bu kızın kafasını iyice bulandırmışlarsa ve “Albümün çıkacak, saldır iyi reklam olur diyorlarsa”!!! Çok kötü… İşte o zaman bilemiyorum!..)

(Daha da kötüsü var. Ya birileri, “pazarlama” için bizim artık ayrı olduğumuza dair böyle vurgu yapmak istiyorsa!.. Sadece bunun için böyle bizi birbirimize sokuyorlarsa!!!)

(Bazı şeyler benim de başıma geliyor. Kiminle tanışsam, inanmıyor ve siz hala berabersiniz diyor. Yok diyince, “Yok yok yakında barışırsınız” diyorlar. Komik ama durum böyle… Aslında Petek’in yaptığı bir bakıma, etrafımdakilere karşı beni de rahatlatıyor!.. Ama, 1-Benim pazarlanma gibi bir durumum yok 2- Bir yandan da devamlı Petek’in peşinden koşan bir adam görüntüsü çiziyorlar bana… Küçültmeye çalışıyorlar 3-Benim iki evladım var. Bu yaptıklarıyla onlara karşı mahçup duruma düşürüyorlar beni… (Ki çok severlerdi Petek ablalarını)Her gün “Uzaklaş baba bunlardan, rezil oluyoruz diyorlar. Ben de “görmüyor musunuz, biz işimizde gücümüzdeyiz ama rahat bırakmıyorlar, gazeteleri görmediniz mi” diyorum)

Sonuç: Bir annenin rezil ettiği iki eski karı-kocayız biz… Kimse inanamasa da düştüğümüz duruma, gerçek bu işte… Bir anne, evladını bile düşünmeyecek boyuta(nedenini sonra açıklayacağım(!)-fena) geldiyse, inanın benim de daha fazla yapabileceğim bir şey yok!.. İnşallah bir “durma” noktaları vardır!!!

ÖNEMLİ NOT ;

Ben Petek'i hepinizden hatta annesinden bile iyi tanırım. Petek intihara meyilli insandır. Böyle yapmaya devam ederseniz ve bu kızın başına böyle bir şey gelirse, bu vebalin altından kalkamazsınız. Hatta, yaptıklarından pişman olup anne bile böyle bir şeyi kalkışabilir. Ben, menajerden ve yanındaki diğer kişilerden, acilen kışkırtmayı bırakmalarını hassasiyetle rica ediyorum. Lütfen bu sözlerimi ciddiye alınız.

Can Tanrıyar 'dan Petek Dinçöz İçin Zehir Gibi Açıklamalar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Şaka Gibi

Petek Dinçöz - Şaka Gibi

ok sevmiştim güvenmiştim çekti gitti şaka gibi hep ağlattı hep aldattı güldü geçti şaka gibi aldatıldım şaka gibi şaka gibi şaka gibi her şey bitti şaka gibi hayallerim rüyalarım birden bitti şaka gibi şimdi gelse döndüm dese çok gülerim şaka gibi
  2. Petek Dinçöz - Can Damarı

Petek Dinçöz - Can Damarı

sadıktın bana karşı sana toz kondurmazdım herkesten duyardımda asla senden ummazdım hikayeni dinledim hiç mantıklı gelmedi kadın ahı alınmaz annen söylemedimi her gece tövbeler etsende kurtulamazsın bu günahtan kendi düşen ağlamaz her şeyini affederdim ama bak sınırı aştın ihanete taviz yok can damarıma bastın
  3. Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Çifti İlişkisi Tamamen Bitti

Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar Çifti Ayrıldı Petek Dinçöz ve Can Tanrıyarın İlişkisi Bitti Petek Dinçöz haberleri Saç modellerinden kılık kıyafetine ve tabi ki fiziğine kadar her yönüyle genç kızlar tarafından beğenilen şarkıcı Petek Dinçöz ile bir deneme kararı daha aldıkları boşandığı eşi Can Tanrıyar'ın ilişkisi tamamen bitti melekler. İşte Petek Dinçöz haberleri, haberin detayları......
  4. Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi  Arasında Ne Var ?

Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var ?

Bu konu; Can Tanrıyar ile Petek Dinçöz 'ün Annesi Arasında Ne Var haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı okuduğunuzda gözlerinize inanamadığınıza eminiz ama biz de haberi ilk okuduğumuzda kaderin bir insana nasıl böyle kötü bir tesadüf yaşatabildiğine şaştık kaldık. Geçtiğimiz gün Can Tanrıyar 'ın Petek Dinçöz 'le ilgili olarak yaptığı açıklamaları sizlerle...
  5. Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler

Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler

Bu sayfa; Petek Dinçöz-Can Tanrıyar Davasından Son Gelişmeler haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem evli olan ünlü şarkıcı Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar arasındaki sular durulmak bilmiyor. Petek Dinçöz’ün avukatının Can Tanrıyara'a açtıı davada bugün yeni duruşma görüldü. Can Tanrıyar, iki ay önce, Petek Dinçöz’le olan konuları artık kapadığını ve rafa...

Sayfayı Paylaş