gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Canakkale´de yangin kabusu bitti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

ÇANAKKALE´nin Çınarlı Köyü yakınlarında başlayıp İntepe Beldesi´ne kadar ulaşan orman yangını sabah 06.30 sıralarında kontrol altına alındı. Anız bölgesinde dün saat 12.00 sıralarında başlayıp sert esen poyrazın etkisiyle hızla ilerleyerek Çanakkale´ye cehennemi yaşatan yangın gece boyu devam etti. İki restoranla iki evi kül eden yangın kentte büyük korku yarattı. Söndürme uçakları, sabah 05.45´te, günün aydınlanmasıyla birlikte yeniden sortilerine başladı. Çalışmalar özellikle yangının çıkış noktası olan Çınarlı Köyü Vadisi´nde yoğunlaştı. Yangın, 18.5 saat sonra, 06.30 sıralarında kontrol altına alınabildi. Beş uçakla dört helikopter, 08.15´e kadar soğutma çalışmalarına katıldı.

hurriyet

Canakkale´de yangin kabusu bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitti

Bitti

ne yaptım biliyormusun? daha çok şarkı söyledim. sigaraya yeniden başladım, alışveriş yaptım gereksiz. ne yaptım biliyormusun? bol bol seyahat ettim, hatta yalnızlık çektim, pişman oldum kimseye söylemedim. yani sustum genelde, bazende gülümsedim nazikçe dinlemediğim belli olmasın diye. BİTTİ!buraya kadarmış dedim, unuttum bile dedim, avuttum kendimi sözde. ama yinede akıyor...
  2. bittim

bittim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İstanbul'un Göbeğinde Yangın Kabusu

İstanbul'un Göbeğinde Yangın Kabusu

Orman yangınlarını gördükçe içim cız ediyor. Neresi olursa olsun bu dünya bizim. Çok dikkatli olalım meleklerim. ! Kartal'da Ağaçlık Alanda Çıkan Yangın, Havadan ve Karadan Yapılan Müdahalelerle Söndürülmeye Çalışılıyor. Kartal'da sitelerin arasında bulunan ağaçlık alanda yangın çıktı. Kartal Yakacık Uğur Mumcu mevkiiinde çıkan yangına Kartal, Kadıköy ve Ümraniye'den itfaiye...
  4. bit

bit

bit nedir ve nereden gelir veya geçer

Sayfayı Paylaş