gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Çanakkale de Nereye Gitmeliyim ?

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

çanakkale resimleri yöresel yemekleri otelleri denizi hakkında bilgiler Merhaba arkadaşlar; bayram tatilinden döndük ama bu sene ramazan ağustos ayına denk geldiği için yıllık iznim geç kaldı ve ancak eylülde kullanabileceğim. Planımız Çanakkale'ye gidip gezmek eğlenmek ama Çanakkale hakkında hiç bir bilgim yok. Çanakkalenin Yöresel yemeklerini tatmak istiyorum, Şehitlikleri gezmek istiyorum arada da denize girmek istiyorum.

sizden Ricam Bana Çanakkale Hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? Çanakkalede nerelere gidilir? ne yenilir? ne yapılır? nerede kalınır? bunlar hakkında bilgi istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim :D:D

2. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar ayrıntılı bilmiorum asicim ama şehitliğe mutlaka git.o boğaz havasını çek içine.anıtı gez bi harika..tepe tepe ayrılmış şehitlikler ama bi sürü oraya git.aynalı çarşı dedikleri varya merkezde zaten hediyelik eşya almak için oraya git.tabi bunlar için feribotla geliboluya geçmen lazım o zaten paha biçilmez bi güzellik..müzeler var seyit onbaşının falan oraları tercih et.

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hhmmm ne güzel yerler varmış detaylı bir araştırma yapamam lazım gitmeden ayy çok heyecanlandım şimdiden:deli::deli:

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Canakkalede yaz aylarinda bosalan İrem kiz ogrenci yurdu pansiyon olarak gecelik konaklama hizmeti sunuyor. Fiyatlari pansiyon veya otellere gore cok daha uygun. Personel guleryuzlu, tertemiz, ekonomik,sehir merkezinde..

7. aylin deniz matradi

aylin deniz matradi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    daha yeni canakkaleden geldim tatlım.. Bi kere tarihe ilgin varsa kesinlikle truva antik kentine git. Hem tarih hem süper bir deniz istiyorsan asos'a gitmelisin. bunun dışında bir gününü mutlaka gökçeadaya ayırmalısın el değmemiş plajlar ve denizler var. Ve son olarak canakkalelilerin bile az bildiği kemikli koyu. milli parkın içinde. hayatımda gördüğüm en güzel deniz ve kumsaldı. bembeyaz kum, carsaf gibi masmavi bir deniz. akşamları da canakkale merkezinde kordon çok haraketli oluyor. bi de mutlaka peynir helvası ye :)))

8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım teşekkür ederim ben Çanakkalede Bozcaadaya ve eceabata gittim ve bozcaadaya aşık oldum çok güzel bir yer denizi kumu bayıldım ya süperdi

Çanakkale de Nereye Gitmeliyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***Gitmelisin***

***Gitmelisin***

Bu gece yüreğime bir hançer de ben saplıyorum Hani o hayattan kalma nasırların ta içine İşte karşımda yine o bildik uçurum İşte ayrılık uzanıyor önüme Biliyorum,ay isyan ediyor bu gece bana Çevresini saran bulutlardan bir çığlık kopuyor Halka halka Ve yıldızlar dökülüyor Belki yeniden demem için… Hani,olur ya… Ayrılığın acı tortusu kulaklarımda uğulduyor Ve gözlerim pınarlarına...
  2. ** Gitmelisin... **

** Gitmelisin... **

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çanakkale Türküsü Niçin Yazılmıştır Nerede

Çanakkale Türküsü Niçin Yazılmıştır Nerede

Çanakkale Türküsü Niçin Yazılmıştır Nerede yazılmıştır bana Çanakkale Türküsünün hikayesini ve yazılma sebebini yazarsanız sevinirim.
  4. Çanakkale Türküsü Nerede Niçin Yazılmıştır

Çanakkale Türküsü Nerede Niçin Yazılmıştır

Çanakkale Türküsü Niçin Yazılmıştır Nerede Çanakkale Türküsü Nerede Niçin Yazılmıştır Merhaba Sevgili Melek'ler az önce sizlerle Çanakkale Türküsü destanı hakkında ki bilgileri paylaşmıştık. Şimdi ise Çanakkale Türküsü nerede ve nasıl yazılmıştır öğreneceğiz diyor ve sizleri ilgili tüm bilgiler ile başbaşa bırakıyoruz. .Bu türkü Türk insanının hafızasında derin izler bırakmış bir olayın,...
  5. Hangi Burç Hangi Kentte Yaşamalı, Nereye Tatile Gitmeli? Buyrun Öğrenin!

Hangi Burç Hangi Kentte Yaşamalı, Nereye Tatile Gitmeli? Buyrun Öğrenin!

hangi burç hangi şehirde yaşamalı, burçlara göre şehirler, burçlara göre yaşanacak şehirler Sevgili melekler, hepimizin hayalinde yaşamak istediği bir şehir vardır. Genelde de çoluk çocuk büyüttükten sonra eşimizle bir yerlere yerleşmek isteriz. Ya bir sahil kasabası, ya şehir ortamından uzak yeşilliği bol bir yer, ya da tam tersi hareketin bol olduğu başka bir yer. Peki sizin hayaliniz...

Sayfayı Paylaş