gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çanakkale Destanı'nı yazan askerlerimizin Sıhhiye'sinden fotoğraflar:

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Çanakkale Destanı'nı yazan askerlerimizin Sıhhiye'sinden fotoğraflar: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanakkale :)

Çanakkale :)

BEN ÇANAKKALE DE OKUYORUM VE SİZİNLE KENDİİ ÇEKTİĞİM BİR KAÇ MANZARAYI PAYLAŞMAK İSTEDİM :) HALK BAHÇESİ iSKELE ŞEHİRDE TRUVA ATI İSKELE / YÜRÜYÜŞ YOLU resimlerin üzerini tıklayın büyük görüntüler daha iyii...
  2. İşte şehit askerlerin son fotoğrafı

İşte şehit askerlerin son fotoğrafı

Şırnak'ta teröristlerin hain pususunda şehit düşen 13 asker Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Şehitlerin arkasında 'vatan bize emanet' yazılı son fotoğraf dikkat çekti.Şırnak'ta teröristlerin hain pususunda şehit düşen 13 asker Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Şehitlerin arkasında 'vatan bize emanet' yazılı son fotoğraf dikkat çekti. Fotoğraf bugün Yeni Şafak gazetesi'nde yayınlandı. Güneydoğu'da sıkışan...
  3. Fotoğraflarla çanakkale destanı

Fotoğraflarla çanakkale destanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz

Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz

Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz resimlerini istiyorum sizden ve şimdiden bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  5. Çanakkale Savaşında Bayram Namazı fotoğrafı

Çanakkale Savaşında Bayram Namazı fotoğrafı

Çanakkale Savaşı Bayram Namazı fotoğrafı, Çanakkale Savaşında Namazın Resmi, Merhaba Sevgili Melek'ler, yine bir misafirimizin isteği üzerine bu sayfamızda Çanakkale Savaşı esnasında kılınan bayram namazı resmini, hem ricada bulunan misafirimiz için, hem de sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş