gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Çanakkale Geçildi !!

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Çanakkale Geçildi !!

paylaşım için teşekkürler canım...

3. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel bir paylaşım seni tebrik ediyorum ablacım çok ama çok haklısın ben bu ülkenin yeni yetişmiş bir evladı olarak kendi yaşımda ve daha büyük abilerimi ablalarımı anlamakta çok zorluk çekiyorum ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum atalarımızın canlarını kırpmadan feda ettikleri bu cennet vatanımızın hakkını böyle mi veriyorlar anlamış değiLİM HERKES BU KONUDA DUYARLI OLSUN VE GELECEK NESİLLERİ LÜTFEN BİLİNÇLİ AHLAKLI BİR TÜRK GENCİ OLARAK YETİŞTİRSİNLER...

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sadece televizyonlar değil, sadece programlar değil bu konunun gündeme gelmesine neden olan... Internet zaten televizyonları geçmiş vaziyette arkadaşlar, oryantal stara, bekaret önemli mi tartışmalarına gerek yok ki yozlaşmak için. Uyuşturucuyu sadece televizyonda görmüyorlar ki bu çocuklar. Internette görmeleri gerekenden çok daha fazla bilgi kirliliği var. Aile denetimi her evde olması gerektiği gibi değil, ya da internet cafe'ler para kazanabilmek için bu denetimi yerine getirmekten uzak kalıyor...

Terör belası bir yanda içimizi acıtıyor, yavrularımızı alıyor ellerimizden, aileleri perişan oluyor, bir yanda iç siyasi çekişmeler istikrarı vuruyor. Terör henüz daha 13 can almışken, haber kanalları son sürat yayın yaparlarken bizim ulusal kanallarımızın haberi olmuyor mu bunlardan ki insanlar şarkıya türküye rahatça devam edebiliyorlar?

Ben sadece televizyon programlarını suçlamıyorum, o programlardaki insanlar para kazanıyorlar, izin aldıkları ölçüde birşeyler yapıyorlar. Asıl sorun ise onları izleyerek rating rekorları kırdıran bizlerde. Bir insan o kanalı açmazsa akşam çocuk nereden izlesin Oryantal Star'ı? Ben burada bütün sanatçıların suçlanmasına şiddetle karşı çıkarım arkadaşlar. Hedef sadece onlar olmamalı. Ailedeki eğitimi gerektiği gibi verebilmeliyiz. Doğru ile yanlışı ayırt etmeyi ailede öğretmeliyiz çocuğa.

Bir programı ortadan kaldırmakla sorun çözülmez, önemli olan bu tarz şeyleri izlemekten zevk alan zihniyetin değiştirilmesi ve erken zamanlarda belirli bir seviyede eğitim verilmesi. Davranışlara yansıyan faktör insanın zihninden geçenlerdir çünkü.

Eğlenene birşey diyemeyiz, dozunda eğlenmenin hakkı olduğunu anlatmalıyız gence, çevresine zarar vermeyecek şekilde, kendi sağlığını riske atmayacak ölçüde eğlenmenin hakkı olduğunu bilmeli, kimsenin hayatını karartmadan, kimseyi sıkıntıda bırakmadan. Bu çağda kimseye eğlenme diyemeyiz ama saygıyı öğretebiliriz. Dışarıdan gelene de git diyemeyiz, bize yakışmaz ayrıca.

Çanakkale geçilmedi, geçilemez de...

Kötü dönemlerimiz oldu, olacaktır da...

Biz yine en kötü zamanlarda birbirine tutunarak ayakta kalmayı bilen güçlü bir milletiz, kolay kolay yıkılmayız.

Anne ve babalara bu çağda çok daha önemli görevler düşüyor. Bu gerçekten çok önemli.

Suçlu göstermek kolaydır önemli olan sorunu çözebilmekte...

Bilge

(Beni derin düşüncelere iten bu konu için teşekkür ederim canım)

Çanakkale Geçildi !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanakkale

çanakkale

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çanakkale :)

Çanakkale :)

BEN ÇANAKKALE DE OKUYORUM VE SİZİNLE KENDİİ ÇEKTİĞİM BİR KAÇ MANZARAYI PAYLAŞMAK İSTEDİM :) HALK BAHÇESİ iSKELE ŞEHİRDE TRUVA ATI İSKELE / YÜRÜYÜŞ YOLU resimlerin üzerini tıklayın büyük görüntüler daha iyii...
  3. çanakkale şehitlikleri

çanakkale şehitlikleri

ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLERİ 1. İsimsiz Yüzbaşı Şehitliği 2. İsimsiz Topçu Yüzbaşı Şehitliği 3. Havuzlar Şehitliği22 4. Sargı Yeri Şehitliği 5. Snok Anıtı23 6. Nuri Amut Anıtı 7. Çanakkale Şehitleri Anıtı Şehitliği 8. Çanakkale Şehitleri Abidesi 9. İlk Şehitler Şehitliği ve Anıtı 10. Yahya Çavuş Şehitliği Ve Anıtı 11. Gözetleme Tepe Şehitliği ve Anıtı 12. Mehmetçiğe Derin Saygı...
  4. çanakkale melekleri

çanakkale melekleri

çanakkale melekleri uyanın.... :)

Sayfayı Paylaş