gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Şarkı Sözü lazım bana lütfen acil olursanız çok iyi olur:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Şarkı Sözleri
    Çanakkale içinde vurdular beni

Ölmeden mezara koydular beni

Of gençliğim eyvah

Çanakkale köprüsü dardır geçilmez

Al kan olmuş suları bir tas içilmez

Of gençliğim eyvah

Çanakkale içinde aynalı çarşı

Anne ben gidiyorum düşmana karşı

Of gençliğim eyvah

Çanakkale içinde bir dolu testi

Anneler babalar ümidi kesti

Of gençliğim eyvah

Çanakkale’den çıktım yan basa basa

Ciğerlerim çürüdü kan kusa kusa

Of gençliğim eyvah

Çanakkale içinde sıra söğütler

Altında yatıyor aslan yiğitler

Of gençliğim eyvah

Çanakkale’den çıktım başım selamet

Anafarta’ya varmadan koptu kıyamet

Of gençliğim eyvah

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü

Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözü - Arkadaşlar selam Tamer Karan Vursalar Beni Şarkı Sözlerini rica etsem bu sayfadan bana yazar mısınız acaba?
  2. Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri

Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri

Tamer Karan Vursalar Beni Sözleri Tamer Karan Vursalar Beni Şarkısı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Tamer Karan hayarın olan tüm misafirler, bu yazımızda Tamer Karan'ın Vursalar Beni adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İçimde yeni bir sevda Nereye gitsem bilemem Aklım dağınık bulanık Açılsam sana derdimi döksem Nasıl bunca yıl sustuğumu İçimde söndürdüğüm ateşimi...
  3. Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözleri

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözleri

Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözü Çanakkale İçinde Vurdular Beni Türküsü Sözleri Çanakkale İçinde Vurdular Beni Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda genelde hepimizin küçükken okulda öğrendiği Çanakkale İçinde Vurdular Beni türküsünün sözlerini paylaşıma açıyoruz. Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni Of gençliğim eyvah Çanakkale köprüsü dardır...
  4. Çanakkale İçinde Sözleri

Çanakkale İçinde Sözleri

Çanakkale İçinde Sözleri lazım bana acaba siz bu konuda yardımcı olabilir misiniz diye düşündüm size yazdım arkadaşlar.
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Bu konu; benim için üzülme dizisi müzikleri, şarkıları, türküleri, sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik dünyasının yanısıra film piyasasında da yaptığı bgaşarılı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, şu sıralar ekranlarda olan ''Benim İçin Üzülme '' dizisi ile gündemde. Yayınlanmaya başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi çeken dizinin,...

Sayfayı Paylaş