gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çanakkale Savaşında Bayram Namazı fotoğrafı

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çanakkale Savaşı Bayram Namazı fotoğrafı, Çanakkale Savaşında Namazın Resmi,

Merhaba Sevgili Melek'ler, yine bir misafirimizin isteği üzerine bu sayfamızda Çanakkale Savaşı esnasında kılınan bayram namazı resmini, hem ricada bulunan misafirimiz için, hem de sizler için paylaşıyoruz.

SadmiN bunu beğendi.
Çanakkale Savaşında Bayram Namazı fotoğrafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÇanakkaLe Savaşı Hava Harekatı

ÇanakkaLe Savaşı Hava Harekatı

İlk motorlu uçağın uçuşundan yedi yıl gibi kısa bir süre geçtikten sonra, 1910 yılında uçaklardan askeri amaçlarla yararlanma düşüncesi ortaya çıkmış ve takip eden yıllarda uçak, yeryüzünde etkin bir taarruz silahı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Dünyadaki bu gelişmeyi yakından izleyen ve önemini değerlendiren zamanın Harbiye Nazırı Mahmut Şevket Paşa’nın direktifiyle, 1911 yılında,...
  2. Çanakkale Savaşından Savaş Hileleri

Çanakkale Savaşından Savaş Hileleri

şehirler savaşı hileleri sehirlersavasi hileleri şehirler savaşı hilesi okul savaşları hilesi DÜNYA SAVAŞ LİTERATÜRÜNE ''ÇANAKKALE GEÇİLMEZ'' DİYE KAZINAN ÇANAKKALE SAVAŞLARI'NDA, ÜUTTEFIK GÜÇLERİN BAŞVURDUĞU SAVAŞ HİLELERİ ÇOK CAN YAKTI. ÇEKİLMENİN BAŞARILI SONUÇLANMASI İÇIN GERİDE TAKİP EİILMELERİNE KARŞI KONSERVE KUTULARINDAN OLUŞTURDUKLARI MAYINLAR BIRAKILDI. DENiZDE VE KARADA...
  3. Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz

Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz

Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz resimlerini istiyorum sizden ve şimdiden bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  4. Çanakkale Savaşı Bayram Namazı Resmi

Çanakkale Savaşı Bayram Namazı Resmi

Çanakkale Savaşı Bayram Namazı Resmi arıyorum ben o resmi bir keresinde gördüm çok etkilenmiştim, resim için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş