gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çanakkale Truva

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sinan uzun truva
    Firma: Çanakkale Truva Firma Gerçek Adı: Uzunsoy Sey.Tur.Taş. ve Akar.Tic.Ltd.Şti.
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Sinan Uzun
    Merkez Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No:137 Bayrampaşa/İstanbul
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (212) 658 30 86
    Tel 2: (212) 658 30 87
    Web: www.truvaturizm.com
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Sinan Uzun
    Peron No: 137
    Tel 1: (212) 658 30 86
    Tel 2: (212) 658 30 87

kaynak:frmpaylas​

Çanakkale Truva konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanakkale

çanakkale

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Truva Efsanesi

Truva Efsanesi

Zamanımızdan takriben 3200 yıl önce Çanakkale Boğazı yakınlarında ‘’Troya'’ isimli bir kent varmış. B:u kentin , barışsever , fakat cesur insanları, kralları, Priamos’un idaresi altında uzun yıllar barış içinde çok mutlu bir hayat sürmüşler. Birgün , kral Priamos’un karısı Hekabe çok kötü bir rüya gördü. Rüyasında, karnından ateşler çıkmakta ve ateşin dumanı, bütün Troya surlarını...
  3. Çanakkale :)

Çanakkale :)

BEN ÇANAKKALE DE OKUYORUM VE SİZİNLE KENDİİ ÇEKTİĞİM BİR KAÇ MANZARAYI PAYLAŞMAK İSTEDİM :) HALK BAHÇESİ iSKELE ŞEHİRDE TRUVA ATI İSKELE / YÜRÜYÜŞ YOLU resimlerin üzerini tıklayın büyük görüntüler daha iyii...
  4. Köfteli Truva Makarna

Köfteli Truva Makarna

Besin değerleri yüksek ve enfes bir tat olan, köfteli truva makarnasını hiç denediniz mi melekler? Eğer hala denemediyseniz tavsiye ediyoruz, farklı bir tat ve yeni bir deneyim.. Malzemeler: * 1 paket makarna * 4 yemek kaşığı zeytinyağı * 250 gr yağsız kıyma * 1 yemek kaşığı galeta unu veya irmik * 1 çay kaşığı tuz karabiber * 2 diş...

Sayfayı Paylaş